Pirmo reizi organizēs Valkas novada iedzīvotāju darbu ceļojošo izstādi

Šajā gadā Valkas kultūras nams pirmo reizi organizēs Valkas novada iedzīvotāju darbu ceļojošo izstādi, lai ar šādas aktivitātes palīdzību atrastu prieku laikā, kad ir vistumšākās naktis un visīsākās dienas.

 

Kā aģentūrai LETA pastāstīja kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone, iepriekš šādas izstādes tika veidotas no Valkas pilsētas iedzīvotāju darbiem. "Šis būs pirmais gads, kad pasākumā iesaistīsim visa novada iedzīvotājus. Iepriekš izstādēs ir bijuši floristikas darbi un tautas lietišķās mākslas studijas darbi. Zinām, ka šogad pasākumā iesaistīsies keramiķe un vairākas rokdarbnieces, bet daudz kas ir atkarīgs no iedzīvotāju aktivitātes."

 

Izstāde ieplānota kā ceļojošā izstāde pa Valkas novada pagastiem, tādēļ viena pagasta iedzīvotāji izstādē varēs redzēt, ar ko nodarbojas citos pagastos. "Ceļojošā izstāde kalpos kā sākums nākamā gada 14.augustā ieplānotajai Valkas novada dienai, kurā pirmo reizi vēsturē Lugažu muižā kopā tiks pulcēti visi tie novada ļaudis, kuri kaut ko ražo vai taisa,'' informē Pandalone, piebilstot, ka visbiežāk šādās aktivitātēs iesaistās vidējā vecuma vai vecāki apkārtnes iedzīvotāji.

 

Ceļojošā izstāde "Radīt prieku sev un citiem" no 4.decembra līdz 12.decembrim būs apskatāma Zvārtavas Tautas namā, vēlāk to varēs aplūkot Vijciema Tautas namā, Kārķu Tautas namā, Valkā un Ērģemes pagasta Turnas Tautas namā.

 

Savus darinājumus izstādei Valkas novada iedzīvotāji var piedāvāt no 30.novembra līdz 3.decembrim.

Valka