Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plakātos par bērnu tiesībām

Ceturtdien, 11. martā, pulksten 13.00 piecas Valkas novada komandas ieradīsies bērnu un jauniešu centrā "Mice", kur norisināsies plakātu gatavošana.

BJC "Mice" izglītības metodiķe Līga Veinberga ir apzinājusi piecas Valkas novada komandas, kas pieteikušas dalību šajā pasākumā. Metodiķe jau ir tikusies ar Vijciema, Valkas un Kārķu bērniem un jauniešiem, lai viņus tuvāk iepazīstinātu ar bērnu tiesību un pienākumu līdzsvaru.

Pirms divdesmit gadiem Apvienoto Nāciju Organizācija pieņēma Konvenciju par bērna tiesībām un dalībvalstis vienojās par noteiktām tiesībām, kas attiecībā uz bērniem ir jāievēro jebkurā situācijā.

"Atzīmējot Konvencijas 20. gadadienu, Eiropas Komisija, Tiesiskuma, brīvības un drošības ģenerāldirektorāts ir izsludinājis plakātu konkursu, veltītu šim nozīmīgajam notikumam. Tad nu "Micē" piecas komandas to centīsies attēlot plakātos," stāsta l. Veinberga.

Pašlaik ir komandu reģistrēšanās, plakāta tēmu un materiālu izvēles un idejas aprakstu veidošanas laiks. Visi plakāti tiks nosūtīti tālākai vērtēšanai republikas mērogā, ja paveiksies - labākie aizceļos uz finālu Briselē. Konkursa organizētāji uzvarētāju komandas aicinās uz pasākuma noslēgumā Briselē.

Valka