Priekšatlase Latvijas reģionālajam konkursam „Elite Model Look Latvia 2011”

Otrdien, 19.aprīlī plkst.15.00 Valkas pilsētas kultūras namā (Valkā, Emīla Dārziņa ielā 8) būs priekšatlase Latvijas reģionālajam konkursam „Elite Model Look Latvia 2011". Sīkāka informācija par pieteikšanos un konkursu Valkā - pie Mārīte Meļķes, tālrunis - 28626283.

Pasaulē lielākā un prestižākā modeļu konkursa „Elite Model Look" Latvijas reģionālais konkurss „Elite Model Look Latvia 2011" notiks septembrī. Starptautiskais modeļu konkurss meklē jaunās un perspektīvās sejas modeļu biznesam.

Licenci meklēt jauno topmodeli un organizēt konkursa norisi Latvijā, ieguvusi viena no lielākajām pašmāju modeļu aģentūrām - Vacatio, kas jau ir devusies braucienā pa 30 Latvijas pilsētām, dodot iespēju ikvienai meitenei pieteikties prestižajam konkursam. Pieteikties iespējams, arī aizpildot anketu Elite Model Look Latvia mājas lapā.

„Pašreizējie Latvijas modeļu sasniegumi pasaulē apliecina, ka Latvijā ir ļoti daudz spēcīgu un šim biznesam piemērotu meiteņu. Viņas nedrīkst palikt nepamanītas, tāpēc esam gatavi doties lielākajā izlūkošanas ceļojumā, jeb kā starptautiski saka - „Scouting" braucienā, lai nepalaistu garām nevienu potenciālu meiteni," stāsta Vacatio vadītājs Zigmunds Līpiņš.

Vacatio un Elite Model Look aicina ikvienu meiteni, kura ir vecumā no 14 - 22 gadiem, un kuras augums ir virs 172 cm, atnākt uz reģionālajām konkursa atlasēm un noskaidrot savas iespējas veidot modeles karjeru. Visus, kuri pazīst kādu šīm prasībām atbilstošu meiteni, aicinām iedrošināt viņu piedalīties konkursā, lai ne tikai saņemtu naudas balvu un konkursa uzvervētājas godu, bet veidotu profesionālu modeles karjeru.

„Pasaules konkursa uzvarētāja saņems 300 000 eiro vērtu līgumu ar aģentūru Elite. Taču ieguvēja būs ikviena meitene, kura pieteiksies, jo viņu ieraudzīs modes biznesa profesionāļi - aģenti, stilisti, fotogrāfi un palīdzēs viņai pareizi un veiksmīgi veidot modeles karjeru. Tieši Elite Model Look konkurss ir atklājis Sindiju Kraufordi, Lindu Evandželisti, Žizeli Bundhenu un citas, šobrīd slavenas un veiksmīgas modeles, lai gan viņas nekļuva par konkursa lielās balvas ieguvējām," norāda Līpiņš.

Elite Model Look konkurss ir dibināts 1983.gadā un ir ne tikai par slavenākais, bet arī lielākais jauno modeļu skautinga tīkls visā pasaulē. Katru gadu Elite Model Look komandas ceļo pa visu pasaulē, meklējot nākotnes top modeles.

Valka