Redakcijā viesosies Saeimas deputāts 4

Joprojām Valkas domes bijušais priekšsēdētājs un tagadējais Saeimas deputāts no Tautas partijas Vents Armands Krauklis ir mediju uzmanības centrā.

Šonedēļ izdevuma "Kas jauns" publikācijā "Ar bezkaunību viss kārtībā" uzsvērts, ka žurnālam gaidāmi tiesu darbi par rakstu "Valkas mērs Krauklis pieķerts melos". Žurnāla veidotāji uzskata, ka gan šī reakcija, gan politiķim netīkamais raksts pretendē uz vietu Latvijas jaunāko laiku žurnālistikas vēsturē.

 

Pirmdien V. A. Krauklis apsolījis viesoties "Ziemeļlatvijas" redakcijā, lai savus vēlētājus informētu par savām deputāta aktivitātēm, kā arī atbildētu uz jautājumu - vai viņa personīgā dzīve nav ietekmējusi viņa politiķa karjeru.

Komentāri 4

Gunta

reizē ar V.Kraukļa dzīves analīzi redakcijai vajadzētu padiskutēt arī par padomes izpilddirektora darba un personīgajām attiecībām. Žēl, ka arī redakcija daudzas lietas slēpj: biju nupat Sankt pēterburgā, bet protams kopā ar..... .Esmu lepna par to, ka man ir stipra aizmugure.

pirms 12 gadiem, 2008.04.19 10:40

inese

Privātā dzīve ir tomēr privātā dzīve. Dzīvosim katrs savu un lai Krauklis dzīvo savu.Es viņu saprotu tādā nozīmē, ka cilvēks negribēja afišēt, kas ar viņu notiek un kā prata tā runāja. Labāk būtu teicis, ka nekomentēs un tās ir viņa tiesības. Bet tā skaļi izbazūnēt, ka Krauklis melo arī nebija ētiski. Pareizāk bija teikt, slēpj patiesību. Un žēl, ka sabojāja karjeru spējīgam cilvēkam.Cerams, ka maiņa ir adekvāta.Lai nu kā, domāju Valkā liela daļa viņu atcerēsies ar labu vārdu.

pirms 12 gadiem, 2008.04.20 17:05

Miza

Lai dies pasarg :((( Nu es nesaprotu Ziemellatvijas žurnālisti (pēdiņās), vai tiešām Karpova unCo tik zemu vērtē savus lasītājus, jeb saņem honorāru no citiem izdevumiem?
Varbūt pārmaiņu pēc varat uzrakstīt arī par savu privāto dzīvi? Ar ko, kad un kur? kā privātā dzīve ietekmē rakstu darbu kvalitāti....Ja reiz esat dzelteni, tad līdz galam... arī par sevi, nevis tikai citiem...
Gaidīšu ..

pirms 12 gadiem, 2008.04.20 22:52

opā

Kāda Pēterburga? Kāda aizmugure? Kāds izpilddirektors? Par ko vispār ir runa? Kas kuram atkal skauž?

pirms 12 gadiem, 2008.04.27 12:43

Valka