Sapratu

Sācies dvīņu pilsētu fināls šahā

Valkas un Valgas čempionāta finālā šahā piedalās 14 dalībnieki, pa septiņiem no katras pilsētas.

"Pēc septiņām kārtām ar septiņiem punktiem sacensību vadībā ir Māris Koops, Andis Strumpe un valdzēnietis Jurijs Sjarki," informē Valkas šaha kluba vadītājs Vsevolods Dudzinskis.

Sacensību noslēgums paredzēts 17. aprīlī.

Savukārt Valkas kausa izcīņas otrajā kārtā V. Dudzinskis izcīnīja 11,5 punktus, valmierietim Anzelmam Tamanim 10 punktu, bet trešajā vietā ar 8,5 punktiem ir Jurijs Fomins no Valgas.

Valgas atklātajā čempionātā skolēniem savā vecuma grupā uzvarēja valcēnietis Juris Jančevskis. Gunārs Niedra un Niko Bodnieks izcīnīja 3. vietu.

Sestdien notiks Gunāra Priedīša atceres turnīrs ātrspēlē.