Saulīte atkal uzticas cilvēkiem 3

Divu nedēļu laikā bezgala mīlīgā suņu meitene ir spējusi aizmirst cilvēku nodarītās pārestības. Suns, ieraugot savas glābējas, no prieka smilkstēdams, metas klāt mīļoties un izbaudīt brīvības priekus.

 

Saulīti pussagruvušā šķūnī ar miesā ieaugušu ķēdi, novārdzinātu un bez ticības cilvēkiem atrada Sedas iedzīvotāja Sanita Vecmane. Sieviete ar savu četrkājaino draugu bija devusies ogot, suns bija sajutis savu sugas brāli un aizvedis savu saimnieci pie nožēlojamā stāvoklī esošās suņu meitenes.

 

 

Saulītei paveicās, jo Sanitas sirds vienmēr ir piederējusi dzīvniekiem, tāpēc viņa nekavējoties sāka rīkoties. Vispirms viņa sunīti sāka barot ar ēdienu, nevis samazgām, kas vīdēja netīrā bleķa bļodā, paralēli meklēdama iespēju novārdzināto dzīvnieku nogādāt kādā dzīvnieku patversmē.

 

 

Sanitas neatlaidība vainagojās panākumiem, un pēc neilga laika pēc suņa no Valkas atbrauca patversmes vadītāja Rita Luguze. Lai dzīvnieku noņemtu no ķēdes, bija nepieciešamas pretsāpju injekcijas. Rita jau paspējusi iemīļot sunīti un cer, ka izdosies atrast saimniekus, kuri turpmāk viņas dzīvi darīs priecīgu un cilvēka četrkājainā drauga cienīgu. Savukārt Saulīte atbildēs ar mīlestību, uzticību un īsta drauga pieķeršanos.

 

Pašlaik patversmē mitinās trīs suņi un rūsgans kaķēns, kuri gaida savus jaunos saimniekus.

Komentāri 3

mara

Paldies Sanitai!Paldies Ziemellatvijai par rakstu, bet kam nepatik ,neviens nespiez lasit.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 21:58

un ar taadaam rupjiibaam gan vajag uzstaaties....????
hallo????

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 01:31

iedzivotaja

Vajadzetu to cilveku pasu piekjedet un atstat, kas sita spejis izrikoties ar dzivnieku!

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 22:01

Valka