Sestdien Valkas centrā pirks un pārdos

Sestdien Valkā, Lugažu laukumā, notiks Lielais labdarības robežtirgus, kurā dalību jau pieteikuši 70 tirgotāju. Acīmredzot ekonomiskā situācija tirgotājiem liek apmeklēt arī mazpilsētās notiekošos pasākumus, jo robežtirgus vienmēr ir pulcinājis daudz ļaužu.

 

Valkas Tūrisma informācijas biroja vadītāja Ance Empele sola, ka pircējiem noteikti nenāksies vilties. Kā allaž, gaidāma arī plaša un interesanta kultūras programma. Pasākumus vadīs Ilze Leicāne un Līga Pandalone.

 

Tirgus apmeklētāji varēs iegādāties dažādus stādus, arī rožu un kultivēto melleņu. Savukārt daiļā dzimuma pārstāves īpaši priecēs pašdarināto un sudraba rotu pārdevēji. Arī mazajiem pircējiem būs par ko priecāties, jo uz pasākumu solījuši ierasties vairāki koka rotaļlietu un leļļu aksesuāru pārdevēji. Gardēži varēs nopirkt kūpinātas zivis, gaļas izstrādājumus un dažādas siera šķirnes. Jādomā, ka tirgū vēl būs kādi patīkami pārsteigumi.

 

Iekasētā nauda par tirdzniecības vietām, pilsētā populāru cilvēku ceptajām desiņām, labdarības momentloteriju un citiem ziedojumiem novirzīs tālākai skeitparka pilnveidošanai - inventāra iegādei. To oficiāli atklās pulksten 14.00 ar paraugdemonstrējumiem dīdžeju Gregfull un Chupachups pavadībā.

 

Visas dienas garumā tirgus apmeklētājus priecēs pašdarbības kolektīvi no Valkas un Valgas - folkloras deju kopa "Sudmaliņas", popmūzikas izpildītāju grupa "Campari" un "Balta lapa", deju grupa "Sirds draugi" un kantri dejotājas no Valgas, studija "Joy", dziesmu draugu kopa "Nāburgi", senioru deju kopa "Zelta rudens" no Valkas, jauniešu popgrupa "Kā neviens" un arī citi kolektīvi.

 

Par godu Eiropas dienai, kuru atzīmē 9. maijā, notiks atrakcijas un spēles - "Sasniedz Parīzi", "Kā Latvija brauca Eiropu lūkoties", "Dvieļbumbas volejbols", lai atraktīvā veidā uzzinātu par Eiropas Savienības simboliem, vēsturi, institūcijām un aktualitātēm. Šīs aktivitātes vadīs jauniešu dome sadarbībā ar klubu "Pēda".

 

Savukārt SIA "AA Sports" piedāvās pārbaudīt spēkus florbola bumbiņas sišanā pa vārtiem un bumbiņas lidošanas ātrumu noteiks ar radaru. Jau tradicionāli bērni varēs izbraukāties ar velokartiem, kā arī izlēkāties uz batutiem.

Pulksten 21.00 pilsētas centrā varēs izdejoties ballē, kurā muzicēs Andris Niklavičs un Ginta Ēķe.

Valka