Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sievietes mācīsies vasaras skolā Vijciemā 1

Nu jau 5. vasaru sadarbībā ar Latvijas Lauku sieviešu apvienību notiks labās pieredzes vasaras skola. Šoreiz tā paredzēta vienu dienu un notiks Vijciemā 21. jūlijā.

"Šīs nedēļas nogalē būs zināms nolikums un precīza semināra programma, un tad jau arī dalībnieces varēs interesēties par dalības maksu un pieteikties šajā skolā," informē Latvijas Lauku sieviešu apvienības padomes locekle un biedrības "Kultūrizglītība un sports" valdes priekšsēdētāja Ženija Daudziete.

Parasti šajā vasaras skolā piedalās apmēram 60 dalībnieču. Kā "Ziemeļlatvijai" pastāstīja Ž. Daudziete, tad seminārā ierodas ne tikai vidzemnieces, bet arī no ievērojami attālākiem novadiem, piemēram, Liepājas.

Šajā tikšanās reizē ir paredzēta lekcija par sievietes veselību un ārstnieciskajiem augiem. Radošajās darbnīcās būs iespēja apgūt ziedu darināšanu no auduma, tapošanu un citiem rokdarbiem. Vēl ir paredzēta iepazīšanās ar pagasta ievērojamākajām vietām un to nav mazums.

Tautas nama pašdarbnieki viešņām sniegs nelielu koncertu. Pieteikšanās un detalizētāka informācija pie saieta organizētājas Ž. Daudzietes pa tālruni 26229318.

Latvijas Lauku sieviešu apvienības ir dibināta 2000. gadā un tās uzdevums ir apvienot lauku sievietes vispusīgai izglītībai un sabiedriskai darbībai atbilstoši šodienas sociāli ekonomiskajai un politiskajai situācijai, veicināt informācijas apmaiņas un sadarbības iespējas ar līdzīgām biedrībām valstī un pasaulē, veicināt latviskās ģimenes un tautas tradīciju saglabāšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm. Šī biedrība rīko dažādus pasākumus visā valstī.

Komentāri 1

LONDA

Ir nu gan noslēpumi.
Vai tiešām to detalizētāko informāciju nevar nopublicēt?

pirms 9 gadiem, 2010.07.06 13:22

Valka