Skaidrība par “Elvi” Valkā būs februāra beigās

19. janvārī publicētajā materiālā "Baumām par veikala "Elvi" slēgšanu neesot pamata" nebija pausts SIA "VITA Mārkets" vadības viedoklis.

 

Šonedēļ saņēmām atbildi.

"SIA "VITA Mārkets" ir viens no Valkas tirdzniecības centra apakšnomniekiem, kam pieder pārtikas veikals un bistro. Saistībā ar ekonomiskās krīzes izraisītu apakšnomnieku migrāciju centrā ir daudz brīvu vietu, tāpēc centra īpašnieks meklē labākos risinājumus attīstībai," informē SIA "ELVI grupa" sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Grigāne.

 

Kā viens no variantiem, ko šobrīd apsver ēkas īpašnieks, ir tirdzniecības centra darbības profila maiņa. Pašlaik notiek diskusijas ar vairākiem lieliem apakšnomniekiem, kā rezultātā varētu būt nepieciešamas izmaiņas tirdzniecības centra telpu plānojumā.

 

 

Līdz ar to kaut kādas pārmaiņas var skart arī pārtikas veikalu un bistro. Kādas tās būs, atkarīgs no situācijas ar apakšnomnieku piesaisti un tālākiem lēmumiem attiecībā uz tirdzniecības centra profilu un pozicionējumu. Iespējams, mainīsies pārtikas veikala platība un izvietojums. Tas detalizēti taps skaidrs līdz februāra beigām.

Valka