Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skan mūzika tikai latviski

Valkas novada teritorijā apraidi uzsācis "Latviešu radio". Jauno radiostaciju var uztvert 88,9 MHz frekvencē FM diapazonā, 25 kilometru apkārtnē ap Valku.

Šī ir Latvijas vēsturē pirmā komerciālā radiostacija, kuras programmā skan tikai dziesmas latviski.Programmas muzikālā daļa sastāv no populārās, Latvijā tapušās mūzikas. Radiostacijas galvenais mērķis ir sekmēt Latvijas populārās mūzikas konkurētspēju un identitāti Eiropas Savienībā, veicināt latviešu aktuālās mūzikas popularitāti cilvēkiem līdz 40 gadu vecumam.

""Latviešu Radio" programmu Valkā ir paredzēts papildināt ar dažādiem lokāliem elementiem - vietējām pilsētas un rajona ziņām, reklāmu, raidījumiem par pilsētas mūzikas un kultūras dzīvi, vietējiem topiem un citiem izklaides un informatīva rakstura raidījumiem," informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību vadītāja Inguna Medne.

Valka