Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēdz "Vidzemes slimnīcas" aprūpes nodaļu Valkā 14

No šodienas tiks slēgta SIA "Vidzemes slimnīca" aprūpes nodaļa Valkā.Jau ziņots, ka 27.februārī "Vidzemes slimnīcas" dalībnieku sapulcē tika nolemts sākt slimnīcas reorganizāciju sadalīšanas ceļā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Jase.

14.februārī Valkas novada dome pieņēma lēmumu par savu slimnīcas kapitāldaļu pārdošanu, taču atbilstoši likumam Valmieras pilsētas pašvaldībai ir pirmpirkuma tiesības tās iegādāties. Valmieras pilsētas dome ārkārtas sēdē nolēma atteikties no Valkas novada pašvaldībai piederošo SIA "Vidzemes slimnīca" kapitāldaļu pirmpirkuma tiesību izmantošanas.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere, dalībnieku sapulcē izskanējušais pamatojums bijis pārāk mazs pacientu skaits un lieli nodaļas radīti zaudējumi Valkā, kas 2013.gadā bijuši 116 447 lati (165 689 eiro).

Jau ziņots, ka slimnīcas reorganizācijas ceļā paredzēts izveidot divas neatkarīgi funkcionējošas SIA, vienu - pilnībā piederošu Valmieras pilsētas pašvaldībai un vienu - Valkas novada domei.SIA "Vidzemes slimnīca" dalībnieki patlaban ir Valmieras pilsētas pašvaldība, kurai pieder 74,74% kapitāldaļu, un Valkas novada dome, kurai pieder 25,26% kapitāldaļu.

Tāpat ziņots, ka pērn Aprūpes nodaļa Valkā bija slēgta no 1.maija līdz 30.septembrim.

Komentāri 14

Poiss

Cienījamie Valkas pilsētas iedzīvotāji!
Valgas pilsētas slimnīcas ārsti gaida Jūs uz pieņemšanu un izmeklējumiem.
Jautājumu rašanās gadījumā, reģistratūra gatava sniegt informāciju krievu valodā.
Google ievadam vārdu „Valga Haigla”.Informācija un izmaksas izvietota latviešu valodā.

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 08:55

Вiталька

Piekritu. Valgā vai Smiltenē.

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 11:38

meitene

Cienījamie Valkas pilsētas un novada iedzīvotāji!
Laipni gaidīti Strenču slimnīcas personāla aprūpē (maksas pakalpojums)!

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 09:00

HA meitene

Humors ir, tik nav kas satīra ... Aizmirsi ievietot vārdiņu „psihoneiroloģiskā”!

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 12:57

haham

A kur tu šai novadā normālos esi redzējis?

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 20:51

svalka parveras

par sunu ciemu, ta turpinat. tatas partijas tikumi nekur nav aizgajusi. makontevs ari visu vertigo sapirkas, un pardeva. un tagad latvijai neka nava.

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 10:33

sos

Pilniigas aplamiibas!!! VALGÄ gan nevienu latvieti negaida - rakstiski jäpaskaidro - ko dari un käpeec esi sadomäjis saslimt Igaunijä...

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 13:16

Anna

Tieši tā. Par pilnu samaksu arī negrib ņemt, ko liela ķēpa! Ar traumām gan var griezties, bet tad jāsaka, ka traumu guva Igaunijā un jābūt EVAKam. Ja trauma nopietna un vajadzīga operācija vai hospitalizācija, tāpat nosūtīs uz Latviju. Labākā gadījumā līdz Valkas punktam atvedīs Igauņu ātrie, sliktākā būs jābrauc pašiem. Tāda nu ir realitāte! Dzemdēt ar vairs nevar braukt uz Valgu. Tikai ja akurāt jau krīt ārā. Pretējā gadījumā apskata un liek braukt dzemdēt uz savu valsti. Bet katrs jau var pats pārliecināties. Varbūt kādam arī palaimējas!

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 13:48

Poiss

Pēc tevis teiktā, iznāk, ka igauņi maldina, savā slimnīcas mājas lapā- Valkas iedzīvotājus.
Tiešām, ja tu, tūlīt aizskriesi un vēlēsies saņemt bezmaksas palīdzību, tev no tā nekas neizdosies. Pastāv daži nosacījumi.
Tev jābūt noslēgta vienošanās ar igauņu slimokasi un gada laikā 9 mēnešus, tev ir jāveic 9% iemaksa no Igaunijā pieņemtās minimālās darba algas. Šai gadījumā visas ārstnieciskās manipulācijas {izmeklējumi, diagnostika, rentgens u.c.} sedz slimokase.
Otrs variants ir, ja tev nav vienošanās ar slimokasi: samaksājot 5 eiro pacienta iemaksu, tev nozīmēs ģimenes ārstu, kurš pēc vajadzības, nosūtīs uz izmeklējumiem. Šai gadījumā visas pakalpojuma izmaksas, kas norādītas mājaslapā, apmaksā pats.

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 14:46

to Poiss

Ja Igaunijā viss tik vienkārši, kāpēc pats apmeklē Latvijas mediķus?
Un cenas apskatīji? Tev tās varbūt neko neizsaka. Lielākai Valkas pilsētas iedzīvotāju daļai tās nav pa kabatai. Par dzemdībām vispār jābūt piekrišanai no Latvijas puses. Tā, lūk!

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 16:13

Poiss

O, izrādās, kāds manu dzīvi pārzin labāk kā es. Zin, kurus mediķus es apmeklēju. Nākamreiz, nac nu svecīti, aiz širmes paturi.
Nemaz nešaubos, ka kādam no rakstītājiem, pieder kapitāla daļas šai iestādījumā.
Es tak, ar varu, nevienu uz Valgu nevelku. Manuprāt, tur ir skaidri pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Manis pēc, dzemdē tirdzniecības centra tualetē, kā to, nesenajā pagātnē, izdarīja viena čigānu tautības meitene Bauskā, ar argumentu, ka pilsētas slimnīca ir likvidēta un naudas, par ko aizbraukt uz Jelgavu nav. Piedzima jauka meitenīte tirdzniecības centrs „Rimi” pieteicās par krustvecākiem. NORMĀLA MEDICĪNA!

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 17:29

a

poiss, ir tas pat kam valka iesauka poiss? tipa a.v.?

ko nu te komentaros nesatiksi.

pirms 5 gadiem, 2014.04.02 10:29

anna

nu un uz cik ilgu laiku aiztaisīja? Vai nebūs jāver vaļā,kad sāksies spaisu epidēmija,jo valdība tikai domā,kaut ko kriminalizēt.

pirms 5 gadiem, 2014.04.03 02:33

anna

Eiropas medic.apdrošināš. karte,kapēc pie mums tas nav , vismaz es nezinu,it kā esam Eiropā.

pirms 5 gadiem, 2014.04.03 03:03

Valka