Sniega diena Valkā un Ērģemē pārcelta 1

Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītāja Kristīne Karole informē, ka laika apstākļu dēļ plānotās Pasaules sniega dienas aktivitātes Valkā un Ērģemē ir pārceltas nedēļu vēlāk. Valkā Pasaules sniega diena notiks 24.janvārī, nevis 17.janvārī, kā bija plānots, savukārt Ērģemē Pasaules sniega diena notiks 23.janvārī, plkst.13.00 pie Ērģemes pamatskolas.


Kā ziņots iepriekš, Valkā un Ērģemē sniega dienas aktivitātes notiks pirmo reizi, tādēļ iedzīvotāji aicināti piedalīties, it īpaši bērni, viņu vecāki un jaunieši.


Sniega dienas ietvaros ir izsludināts arī foto – video konkurss skolēniem “Bērni uz sniega”. Līdz 15.janvārim, plkst.12.00 var iesniegt zīmējumus Beverīnas ielā 3, 1. stāvā pie klientu apkalpošanas speciālistes Māras Apines. Video failus konkursam ar tādu pašu nosaukumu skolēni var iesūtīt uz e-pastu: [email protected] līdz š.g.26. janvārim. Vērtēšanu veiks apstiprināta komisija, kuras sastāvā ir domes pārstāvji un Valkas novada Mākslas skolas skolotāji.


Konkursu labākie darbi tiks nosūtīti uz Latvijas Slēpošanas savienību. Sīkāka informācija ir pieejama novada mācību iestādēs.


24. janvārī, Valkas estrādē paredzētas tādas aktivitātes, kā – ragaviņu vilkšanas sacensības, “trāpīgākā pika mērķī”, kameru šļūkšana no kalna, sniega biatlons, ziemas foto stūrītis, distanču slēpošanas sacensības u.c. Aktivitātes var mainīties atkarībā no laikapstākļiem, piemēram, ja būs maz sniega, tad ragaviņu vilkšana tiks aizstāta ar “ķerru” stumšanu u.tml.


Par piedalīšanos pasākumā dalībnieki saņems piemiņas veltes ar Sniega dienas simboliku. Pasākuma laikā dalībnieki varēs sasildīties pie siltas tējas krūzes un ugunskura, līdzi var ņemt desiņas cepšanai.


Aktivitātēs palīdzēs Valkas jaunieši, tādēļ Valkas Jauniešu birojs 24. janvārī būs atvērts no plkst. 16:00.

Komentāri 1

Valka