Sociālā darba speciāliste Natālija Dubrovska izpelnās valdības atzinību 2

Labklājības ministrija Valkas domes Sociālā dienesta vadītāju Natāliju Dubrovsku apbalvoja ar Atzinības rakstu par pašaizliedzīgu darbu sociālo pakalpojumu nodrošināšanā.

 

Viņu sveica arī pilsētas pašvaldības vadība. Domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa uzskata, ka Natālija ļoti apzinīgi veic savu darbu. "Viņa sociālajā jomā sākusi strādāt kopš pašiem pirmsākumiem. Savus pienākumus viņa veic no sirds. Man ir liels prieks, ka šādus cilvēkus ievēro valsts līmenī un prot viņu darbu novērtēt. Natālija ir cilvēks savā vietā," saka U. Ozoliņa.

 

Tāpat uzskata arī pašvaldības izpilddirektors Valdis Rogainis. "Sabiedrība, ar kuru šiem cilvēkiem jāstrādā, ir daudzšķautņaina. Lai ar visu tiktu galā, vajag, es teiktu, iedzimtu talantu. Natālijai tāds ir. Tā tikai no malas šķiet, ka sociālā jomā ir viegli strādāt," stāsta V. Rogainis.

 

N. Dubrovska atzīst, ka par apbalvojumu ir ļoti gandarīta. "Mūsu darbs nav viegls, turklāt tajā ļoti grūti ātri ieraudzīt pozitīvu rezultātu. Ja no desmit cilvēkiem, ar kuriem strādāju, vienam izdodas uzsākt normālu dzīvi, tas jau ir panākums. Visās darbavietās, kur esmu strādājusi, man bijis darbs ar cilvēkiem un daudziem esmu centusies palīdzēt. Šķiet, tas man ir asinīs," saka N. Dubrovska.

Komentāri 2

Tā-ja...

Apsveicu!Viss skaisti. Droši vien ne jau Natālija vainīga, bet...Nesaprotu kam strādā soc. darbinieki. Šobrīd iespaids, ka tikai bomžiem un cietumniekiem.Zinu ne vienu vien tantiņu( arī onkulīti ), kam kliedzoši vajadzīga palīdzība, bet... Atruna vienkārša - ir bērni. O.K.! Bērni nospļaujas uz vecākiem.Ko nu? Varbūt, tad tos bērnus brīvprātīgi obligāti prast stimulēt gādāt par vecākiem? Žēl raudzīties notiekošajā. Esmu arī ziņojis,bet...Ja esmu mājās, mammītei cenšos kā līdzēt.(mājās esmu stipri reti vai arī vēlu)Žēl tantuka, tomēr vajadzīga viņa nav ne bērniem, ne soc. dienestam.Vai valsts šādi nīdē vecos, slimos. Acīmredzot neko godīgs cilvēks vecumā nav pelnījis.Liekēži gan. Viņi taču nabadziņi, dzīves pabērni. Neko gan sabiedrībai nav devuši - izņemot noziedzības palielināšanos un prasību:man pienākās!Kauns un žēl...

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 12:23

Bomzis

Pirmkārt: Apsveicu Natu. Undai vajadzēja prasties arī kādu latiņu par šo diplomu Natas kontā ieslidināt. Visi vienmēr nebūs apmierināti. Es apbrīnoju Natas darbaspējas, kā nekā daudzus gadus kopā darbā pavadīti nozares ļoti tuvas un reizē tālas. Ar to kontingentu kas pie viņas apgrozās var atjēgties Strenčos vai Rīgā Tvaika ielā.

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 20:22

Valka