Sociālais dienests aicina atbalstīt daudzbērnu ģimeni, kurai noteikts karantīnas režīms

Lai sniegtu atbalstu daudzbērnu ģimenei ar pieciem pusaudžu vecuma bērniem, kura šobrīd atrodas karantīnā, Valkas novada domes Sociālais dienests lūdz cilvēkus dāvināt galda spēles vai puzles.

Aicinājumu sociālajos tīklos ievietoja Sociālā dienesta darbiniece darbam ar ģimenēm ar bērniem Kristiāna Jākobsone. Viņa stāsta, ka kuplā ģimene karantīnas režīmu ievēro, sēžot četrās sienās trīsistabu dzīvoklī. Mammai “Covid-19” tests bijis pozitīvs, tāpēc ģimenes locekļiem ir jāievēro stingrie noteikumi un viņi nevar iziet no mājām. Lai kaut mazliet atvieglotu šo piespiedu sēdēšanu četrās sienās, ir nepieciešamas galda spēles. Labvēļi tās var nogādāt Sociālajā dienestā Valkā, Rūjienas ielā 3D. 

Sociālais dienests ģimenei piegādā arī nepieciešamo pārtiku, to noliekot pie dzīvokļa durvīm. Ģimene ir garantētā iztikas minimuma pabalsta saņēmēji, tāpēc šajā laikā viņiem pabalsts netiek izmaksāts uz rokas, bet par to tiek iegādāti pārtikas produkti. “Ziemeļlatvija” interesējās, vai skolas vecuma bērniem nav problēmu ar attālinātām mācībām, K. Jākobsone skaidro, ka ar šo lietu viss ir kārtībā.

Valka