Šodien Valkā Ziemassvētku tirdziņš (PAPILDINĀTS ar fotogaleriju) 3

Piektdien, 23.decembrī no plkst.10.00 līdz 14.00 Valkā, Lugažu laukumā pie kultūras nama būs tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš ar jautru mūziku, Ziemassvētku ugunskuru, piparkūkām, karstu tēju un citiem lauku un pilsētas labumiem. Jau plkst.10.00 visus sveiks Ziemassvētku vecītis no pašas Lapzemes.

Ziemassvētku tirdziņā aicina piedalīties visus radošos un aktīvos - zemniekus, mājražotājus, amatniekus, rokdarbniekus gan no tuvienes, gan no tālienes un, protams, - arī pircējus!

Jau zināms, ka tirdziņā būs Ogres un Vecpiebalgas dzija, filcēti izstrādājumi, rotas, adījumi, tapojumi un citi rokdarbi, keramika un Ozolu piparkūkas no Smiltenes, ķirbji no Rūjienas puses, pelēkie zirņi no Z/S „Lejasciņi", cidoniju sīrups, medus un vaska sveces, zāļu tējas, āboli no Z/S „Luternieki".

Pensionāru kluba „Zelta rudens" sievas rūpēsies par karstu zāļu tēju, bet Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komiteja un zemnieks Andrejs Līdums ir piedāvājuši produktus piecgraudu putrai, kas visiem nosalušajiem un izsalkušajiem dos spēku un siltumu. Plkst.12.30 sāksies izsole, kurā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti jaunu lampiņu virteņu iegādei pilsētas eglei.

Tūlīt jau Ziemassvētki. Vai dāvaniņas saviem mīļajiem jau sarūpētas? Vai svētku galdam kāds kārums nopirkts? Ja nē, tad Jums jānāk uz Ziemassvētku tirdziņu, jo varbūt tieši tur atradīsiet kādu īpašu dāvaniņu kādam īpašam cilvēkam.

Uz tikšanos Ziemassvētku tirdziņā!

 

Komentāri 3

eu, medne

a ko titulbilde no pag. gada? kur sniega tik daudz?

pirms 9 gadiem, 2011.12.24 14:24

kode

Viss būtu labi, ja tā trakā vecene Daiga nebūtu laukumā bļaustījusies. Gribējās ātrāk tikt tālāk.

pirms 9 gadiem, 2011.12.24 16:12

kodei

nu ko tad klausījies, varēji iet prom. pie zemes pienaglota nebiji

pirms 9 gadiem, 2011.12.25 14:48

Valka