Šogad palīdzēs Valkas novada bibliotēkām 2

7. maijā Valkā, Lugažu laukumā, nu jau devīto reizi norisināsies Lielais labdarības robežtirgus. Tas pilsētā ir tradicionāls pasākums ar daudzveidīgu kultūras programmu, tirgošanos, dažādām atrakcijām, labdarības loteriju un citām aktivitātēm.

Robežtirgus allaž ir bijis vērsts uz labdarības pasākumiem, un visi tajā iegūtie līdzekļi ir ziedoti kādam konkrētam mērķim. Kā informē Tūrisma informācijas biroja vadītāja Liene Bērziņa, šogad tirgū nopelnīto izlietos Valkas novada bibliotēku grāmatu krājuma papildināšanai.

Viņa aicina Valkas un Valgas apkārtnes un citu novadu ražotājus, tirgoties gribētājus piedalīties IX Lielajā labdarības robežtirgū pa tālruni/faksu 64725522, mobilo tālruni 26446602 vai pa e-pastu [email protected].

Labdarības loterijas balvu fondu veido vietējo uzņēmēju, iestāžu un privātpersonu saziedotās mantas. Kā katru gadu uzņēmēji un iedzīvotāji ir aicināti ziedot mantas loterijai. Balvas labdarības loterijai var nodot Tūrisma informācijas birojā Valkā, Rīgas ielā 22, katru darba dienu no pulksten 8 līdz 17 (pārtraukums no pulksten 12 līdz 13).

Katru gadu atbalstu robežtirgus organizēšanā sniedz Valkas dāmu klubs, kultūras nams, pilsētas tirgus, domes Teritorijas apsaimniekošanas nodaļa, SIA "Servilat", kas dāvina labdarības desiņas un Valkas Rotari klubs.

Iepriekšējos gados robežtirgū iegūtie līdzekļi ir ziedoti pilsētas tirgus labiekārtošanai - jaunu tirgošanās galdu iegādei, rotaļu laukuma izveidei pilsētā, krēslu iegādei novada bērnu un jauniešu centram. Pateicoties labdarības robežtirgum, J. Cimzes Valkas mūzikas skolai ir iegādāts akordeons un nepieciešamā tehnika, lai ik dienu pilsētā atskaņotu J. Cimzes tautas dziesmas apdari "Teici, teici, valodiņa". Līdzekļi ir novirzīti arī pilsētas skeitparka izveidei un inventāra iegādei.

Komentāri 2

žurnālistam

Virsraksts ir ļoti nepareizs. Šī nebūs palīdzība bibliotēkām, bet gan- mums lasītājiem, visiem tiem novada iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas veidot savas mājas bibliotēkas, bet kurilabprāt izmanto bibliotēkas, lai varētu tikt pie jaunas literatūras. Neesam tik varoši, lai interesējošu grāmatu pirktu par ls 7,- 30 Ls.

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 20:29

xxx

nez kapec valkas pilsetas iedzivotaju dibinats pasakums kas domats tikai un vienigi valkas pilsetas iedzivotajiem,,,,butu janeģero visam novada labumam....ja deputati nolemusi savos pagastos spodrinat pogas un plukt laurus nakamam velesanam organizejiet ko lidzigu savos pagastos....deputatu vaiga var redzet tikai 1xgada tirgu pie ziedoto uznemeju desinu tirgosanos,,,,kaut kads sviests.....

pirms 9 gadiem, 2011.04.12 23:11

Valka