Šogad plānots pabeigt Lugažu laukuma rekonstrukciju

Ceturtdien, 4. martā, Valkas novada domes vadība un speciālisti tikās ar SIA “Ceļu komforts” pārstāvjiem, lai pārrunātu beidzamās nianses Valkas pilsētas Lugažu laukuma rekonstrukcijā - pārveidē par parku.

“Ar arhitektiem esam vairākkārt pārrunājuši projektu, un šī bija pēdējā tikšanās pašā objektā,  kur salikām gala akcentus. Ceram, ka tehniskais projekts tiks pabeigts maksimāli ātri, un pavasarī varēsim izsludināt būvniecības iepirkumu, lai šogad rekonstrukcija tiktu īstenota,” stāsta Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Pašvaldības iecere ir laukuma vietā radīt ērtu vietu gan ģimenēm, gan  jauniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem. Parkā plānots uzstādīt soliņus, kas būs ērtāki un vairāk piemēroti relaksācijai. Plānots uzstādīt arī savādāka veida sēdvietas, kas būtu vairāk piemērotas tieši jauniešu grupām, apzinoties jauno cilvēku vēlmi pavadīt brīvo laiku kopā ar vienaudžiem ērtā vidē.

“Parkā būs strūklaka, kas radīs labu noskaņu un “dzīvīguma sajūtu”. Protams, būs arī vieta mūsu tradicionālajiem pasākumiem – 1. septembrim, 11. novembrim, un citām ierastajām tradīcijām. Būs notikumi, kas norisināsies jaunajā Valgas – Valkas Dvīņu pilsētas centrā, bet saglabāsies arī tradīcija organizēt pasākumus tepat, pie Valkas kultūras nama,” komentē V.A. Krauklis

Valka