Šogad Valkā būs apgrūtināta transporta kustība 5

Novada dome aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un rēķināties, ka pirmdien, 18. aprīlī, Valkā pilnā sparā sāksies tranzītielas izbūves darbi. Tas nozīmē, ka ilgāku laiku pilsētā būs apgrūtināta transporta kustība.

Lai atvieglotu Lauktehnikas iedzīvotāju ikdienu, plānots, ka pirmo sakārtos maršruta ceturto posmu - Varoņu ielu. G. Bašķis brīdina, ka šajā ceļa posmā asfalts gan vēl nebūs uzklāts, bet autobraucēji varēs izmantot atjaunoto grunts ceļu. Turpinās arī tilta pār Pedeli pie brīvdabas estrādes un ceļa gar poliklīniku izbūve.

Tranzītielas pirmajā un otrajā posmā - Zemgales, Parka un Burtnieku ielā - pilnībā ir nofrēzēts asfalta segums. Tas darīts ar nolūku atvieglot šoferiem braukšanu, jo ielas pēc ziemas perioda bija gandrīz neizbraucamas. Savukārt sasmalcināto asfaltu izmantos jaunā asfalta malu uzklāšanai.

Saistībā ar uzsāktajiem vērienīgajiem rekonstrukcijas darbiem stipri cietis Tālavas un Parka ielas segums. Šonedēļ šajās ielās turpinās lielo bedru lāpīšanas darbi.

Nākamnedēļ pilsētā sāksies arī ūdenssaimniecības sakārtošanas projekta otrajā kārtā paredzētie darbi - ūdensvada un kanalizācijas izbūve Parka ielā divos posmos, sākot no Tālavas līdz Tērauda un Meža ielai, kā arī Blaumaņa ielā līdz Līvu un Raiņa ielai.

Tos veiks SIA "Binders", kas uzvarēja pašvaldības izsludinātajā iepirkuma konkursā. Saistībā ar ūdenssaimniecības sakārtošanas projektu dažos posmos - pa Parka un Blaumaņa ielu - nekursēs pilsētas sabiedriskais autobuss. Šo ielu iedzīvotājiem tuvākās pieturas būs Blaumaņa un Tālavas ielas krustojumā, kā arī Blaumaņa un Raiņa ielas krustojumā.

"Neērtības būs visiem, bet jāatceras, ka arī kaimiņpilsētā Valmierā divus gadus notika vērienīgi ceļu būves darbi," atgādina G. Bašķis.

Komentāri 5

izdomāju

Valka varētu atšķirties ar to, ka visas pilsētas ielas pārveidotu par grants seguma ceļiem. Tas būtu labāk, nekā braukt pa bedrēm, kuras nekad nebeigsies. Vasarā varētu ielas laistīt, kā padomju laikos.

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 13:21

Saule

Ak vai,Ausekļa iela tagad uz mūžīgiem laikiem paliks viena liela bedru čupa,žēl to šoferīšu,kuriem šis ceļš jāizmanto.
Interesanri,ka līdz šim neviena atbildīgā amatpersona jēdzīgi nav spējusi paskaidrot,kur tad paliek maksātāis ceļu nodoklis,ka mums jābrauc pa tādiem ceļiem.

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 10:31

zivis2

tā intereses pēc- vai posms muita - mikrorajons jau skaitās sakārtots? vai būs vēl viens asfalta klājums?

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 11:45

sviesc

to Saulei

Ausekļa iela skaitās A 3 tranzītceļš un tā sakārtošana, remonts ir Ceļinieku kompetence- gan remontēt, gan uzurēt, gan ziemā no sniegiem tīrīt. Tad nu atbilde jāprasa no viņiem, kad kaut kas tiks darīts lietas labā, jo nauda no Taviem nodokļiem dotācijās tiek viņiem(ceļiniekiem) ieskaitīta.

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 12:59

mēness

to sviesc

Nejau Saulei vai mēnesim ir kaut kas jādara vai jāprasa, lai ceļinieki strādātu. Tas jādara novada atbildīgajām amatpersonām. Un man kā nodokļu maksātājam ir pilnīgi vienalga vai tas ir A3, A10 vai B20 ceļš.

pirms 9 gadiem, 2011.04.15 16:31

Valka