Šonedēļ erudīcijas šovā "Latvijas novadu cīņas" piedalās valcēnieši 9

LTV1 erudīcijas šovs "Latvijas novadu cīņas" uzņem jaunus apgriezienus - spēlē iesaistās novadu svarīgākie cilvēki - pašvaldību vadītāji! Kurš novads izrādīsies gudrāks - Valka, Kuldīga vai Dagda?


Ceturtdien, 28. maijā erudīcijas šovā "Latvijas Novadu Cīņas" tiksies Valkas mērs Vents Armands Krauklis, Kuldīgas novada pirmā lēdija Inga Bērziņa vai Dagdas novada pašvaldības vadītāja Sandra Viškure. Kurš pašvaldības vadītājs izrādīsies gudrāks? Vēl neredzēts novadu patriotisms un patiesi sīva cīņa starp lepnajiem kurzemniekiem, sirsnīgajiem latgaliešiem un viedajiem vidzemniekiem! Šova dalībniekus cīņā par nedēļas gudrākā novada titulu atbalstīs un uzmundrinās lustīgā grupa "Tēva Nams" no Pāles pagasta, Limbažu novadā.


Latvijas novadi  jau izsenis ir sacentušies savā starpā - kurā novadā dūšīgāki zemes arāji, kurā čaklākas saimnieces, kur prot noķert lielāko zivi un, protams, - kur dzimst daiļākās meičas ar skanīgākajām balsīm! Bet kur Latvijā dzīvo erudītāki cilvēki - Kurzemē, Vidzemē, Latgalē vai Zemgalē? Lai to noskaidrotu, no 30.aprīļa 10 nedēļu garumā LTV1 skatāms producentu kompānijas "HansaMedia" veidots erudīcijas šovs "Latvijas Novadu Cīņas". Tajā ik nedēļu tiekas trīs novadu komandas un trīs sabiedrībā populāras personas, lai azarta pilnā spēlē uzzinātu, kuram no viņiem pienākas nedēļas gudrākā novada tituls. 


"Latvijas novadu cīņas" režisore Elīna Dumpe skaidro, ka šova mērķis ir noskaidrot, kuros Latvijas novados mīt gudrākie un atraktīvākie ļaudis, bet jo īpaši - parādīt Latvijas cilvēku raksturu, valodas dialektu un kultūras mantojuma bagātību. Tādēļ spēles dalībnieku vidū redzam komandas no vistālākajiem Latvijas nostūriem un dzirdam dažādas latviešu valodas izloksnes. Kapteiņu lomā iejūtas sabiedrībā mīlētas un cienītas personības - mūziķi aktieri, zinātnieki, kordiriģenti un mākslinieki. Bet spēles laikā viesus un skatītājus izklaidē populāri šlāgeru un kantrī mūzikas izpildītāji no dažādiem Latvijas novadiem.

VALKAS KOMANDA

Vents Armands Krauklis, Valkas novada domes priekšsēdētājs

Vineta Skutāne, skolotāja

Mārīte Magone, dāmu kluba vadītāja

Vilmārs Vesingi, students

Izbaudi azartisku un sirsnīgu Latvijas novadu kopā sanākšanu - erudīcijas šovā "Latvijas Novadu Cīņas" - ceturtdien, 28.maijā plkst. 21.15, LTV1 un ltv.lsm.lv.

Komentāri 9

zinta

Valcēnieši rullē. Malači. Uzvarēt!!!!!!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 07:27

zintis

atpakaļ uz svalku??????????????

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 13:59

suns

Super,lai mūsējiem veicas!!!!!!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 16:31

...........

Kurš no nosauktajiem te būtu tas arājs, kurš zvejnieks un kura tā saimniece?

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 16:21

Veiksme

Lai mūsējiem uzvara! Veiksmīgu un patīkamu spēli!
Valcēnieši - labākie!!!

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 16:29

zīnis

Vineta labi izskatās,malacis!

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 16:32

dadzis

Urāāāāāāāāāāā! Valcēnieši erudītākais novads Latvijā.

pirms 5 gadiem, 2015.05.29 07:16

Smilteniete

Malači,valcēnieši.Skatījos raidījumu,interesanti jautājumi.Patika.

pirms 5 gadiem, 2015.05.31 06:23

Valka