Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šonedēļ Valkas novadā un Igaunijā virkne dažādu iespēju kā pavadīt savu brīvo laiku

Šonedēļ Valkas novadā un Igaunijā virkne dažādu iespēju  kā  pavadīt savu brīvo laiku  gan kultūras, gan sporta cienītājiem. Kā arī gardēžiem lieliska iespēja 7. jūlijā apmeklēt Valkas un Valgas ikgadējo kafejnīcu dienu!


KULTŪRĀ:

Valgas – Valkas kafejnīcu diena.

7.jūlijā plkst. 11:00-17:00 Pasākuma atklāšana pie Valgas kultūras un interešu centra plkst. 10:00. Valkā kafejnīcu dienā aicināti apmeklēt kafejnīcu “Rozmarīns” Rīgas ielā 5.

“Es, tu, viņš un viņa. Re, kur jauka grāmatiņa!”: radoši darbojamies un lasām grāmatas (apmeklētāju vecums 5+) 11. jūlijā plkst. 12:00 Valkas novada centrālajā  bibliotēkā (Bērnu literatūras nodaļā)

J. Cimzes balvas pasniegšana 11. jūlijā plkst. 18:00 Valkas novadpētniecības muzejā

Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerts 12. jūlijā plkst. 20:00 Valkas pilsētas brīvdabas estrādē

 Grāmatu izstāde “Sporta leģendas” no 2. jūlija Valkas novada centrālajā bibliotēkā

 Izstāde “Dziesmu svētku gara gaita”: no Anitas Zvirgzdiņas u.c. svētku dalībnieku kolekcijām no 10. jūlija Valkas novada centrālajā bibliotēkā (Novadpētniecības stendā)

Fotoizstāde “Redzu labu vārdu, rakstu labu stāstu” līdz 31. jūlijam Valkas novada centrālajā  bibliotēkā

 

SPORTĀ:

Ērģemes pagasta spaikbola čempionāts 07. jūlijā plkst. 11:00 Ērģemes volejbola laukumos

Pludmales volejbola turnīra “Valka Beach” 6. posms 09. jūlijā plkst. 18:00 Pludmales volejbola centrā Valka

 

IGAUNIJĀ:


 Valgas – Valkas kafejnīcu diena. 7.jūlijā plkst. 11:00-17:00 Pasākuma atklāšana pie Valgas kultūras un interešu centra plkst. 10:00

Dārza svētki, kuru laikā visiem būs iespēja atgriezties laikā un iejusties 20. gadsimta sākuma pilsētas svētku atmosfērā. 7.jūlijā plkst. 14:00-21:00  Valgā, Säde parkā (Aia ielā 16)

 Valgas triatlons. Sacensību centrs Pedeles upes pludmalē pie Pikk ielas. No 7.-8.jūlijam.

Sacensību centrā sporta preču tirdziņš 7. jūlijā no plkst. 12:00 -19:30; 8.jūlijā no plkst. 8:00 -17:00.

 Koncerts-uzvedums “Teekond” (“Ceļš”) 8.jūlijā plkst. 19:15 Valgas stacijā. Uz skatuves pūšamo instrumentu kvintets “Estica” un Tartu teātra “Vanemuine” pūšamo instrumentu kvintets. Biļete 8/5 eiro.

Valka