Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šosejas riteņbraukšanas sacensību laikā 11. jūnijā būs satiksmes ierobežojumi Valkas pilsētā

Sacensību seriāla “Valkas četrcīņa - 2016” šosejas riteņbraukšanas ietvaros Valkā, 11. jūnijā sākot no plkst. 10:30 - 14:00 tiks ierobežota satiksme Valkas pilsētā pa Raiņa, Ausekļa, Tālavas, Varoņu u. c. ielām virzienā uz Ērģemi, Kārķiem un Naukšēniem.

E. Dārziņa iela pie Valkas pilsētas kultūras nama tiks slēgta jau no plkst. 7:00. Lūgums autovadītājiem 11. jūnijā neizmantot E. Dārziņa un Beverīnas ielas kā sava transportlīdzekļa autostāvvietu. Novietot automašīnas sacensību dienā varēs izveidotā autostāvvietā Lugažu laukumā, iebraukšana no Beverīnas ielas, sekojot norādēm.

Pēc starta 30 km, 60 km un 87 km distancēm, ap 10:40 – 11:00 tiks slēgtas ielas ap Lugažu laukumu, jo notiks arī bērnu sacensības no 3 – 9 gadu vecumam, satiksme tiks novirzīta pa Semināra ielu.

Lūgums autovadītājiem būt uzmanīgiem un iecietīgiem pret sportistiem – riteņbraucējiem!

Atgādinām, ka vēl var iepriekš reģistrēties šosejas riteņbraukšanas sacensībām 30 km, 60 km un 87 km distancēm.

Valka