Spēlē pļavas volejbolu un ballējies bez maksas! 3

Aicinām pieteikt komandas “Ielīcu pļavas volejbola” sacensībām 21. jūnijā, etnogrāfiskajā brīvdabas sētā “Ielīcas”!


Komandu reģistrācija sāksies no plkst. 14:00 – 14:45. Komandu izloze norisināsies plkst. 14:50. Sacensību sākums plkst. 15:00.


Sacensībās var piedalīties ikviens volejbola spēles cienītājs, neatkarīgi no vecuma un dzimuma; atļauts veidot jauktās komandas. Sacensības norisināsies uz nestandarta laukumiem, pļavā. Katrā komandā atļauts pieteikt līdz 5 spēlētājiem, uz laukuma spēlē četri spēlētāji (apbalvoti tiks arī tikai četri spēlētāji). Komandas dalībniekiem vēlams spēlēt vienādas krāsas formās.


Dalības maksa pļavas volejbola komandai būs tikai 5 eiro, kas komandai reizē būs arī ieejas biļete uz ielīgošanas pasākumu “Vasaras saulgrieži “Ielīcu” sētā”. Tāpēc organizatori aicina izmantot izdevīgo piedāvājumu un mudina piedalīties sacensībās.


“Sacensību mērķis ir veicināt visa vecuma cilvēku iesaistīšanos sportiskās aktivitātēs un popularizēt volejbolu kā sporta veidu Valkas novada un citu apkārtējo novadu vidū”, stāsta sacensību organizatore Kristīne Karole.


Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, komandas spēlētāju vārdi, uzvārdi un kontaktinformācija. Pieteikšanās vēlama elektroniski līdz 20. jūnijam, plkst. 20:00 uz e-pastu: [email protected]


Tiks apbalvotas trīs labākās komandas ar balvām un diplomiem. Pārsteiguma balvas būs arī visoriģinālāk tērptajai komandai par tēmu “Vasaras saulgrieži”.


Sacensību rezultāti būs pieejami: www.valka.lv/sporta-pasakumu-rezultati/


Sacensības organizē un vada Valkas novada dome. Sacensību galvenais tiesnesis: Mārcis Krams.


Komentāri 3

;

Novadā ar sportu nav kārtības, maza atsaucība

pirms 5 gadiem, 2015.06.26 13:16

ieteikums

Ērģemē ļoti aktīvs sporta organizators, nepārtraukti kaut ko rīko un spēj pulcēt komandas, kāpēc tik spējīgu cilvēku neielikt novadā par galveno šajā jomā? Vijciemā arī aktīva sporta dzīve.

pirms 5 gadiem, 2015.06.27 09:10

Valka