Stāvlaukumā Valkā demontē bruģi 3

"Pirmdien ar sašutumu vēroju, kā strādnieki demontē bruģi no it kā pusgatava stāvlaukuma. Nesaprotu, kāpēc? Ziema nāk virsū," portāla forumā jautā apmeklētāja ar niku Tante.

 

Laikraksts "Ziemeļlatvija" jau vairākkārt ir rakstījis, ka Valkā, pie veikala "Top", bijušā skvēra vietā top stāvlaukums. Šim projektam ir gan piekritēji, gan arī noliedzēji.

 

Vieni uzskata, ka jaunais stāvlaukums uz Rīgas ielas neradīs satiksmes sastrēgumus, savukārt otri - pilsētā ir jāsargā daba un mašīnas varēja novirzīt uz pārsimts metru netālo jau padomju laikos izbūvēto stāvlaukumu. Pirms jaunā stāvlaukuma būvniecības šeit atradās skvērs ar pāris soliņiem un puķu kastēm.  

Firmas "Marada '89" Saimniecības daļas vadītājs Andris Rieksts informē, ka stāvlaukuma būvnieki - firma "Ceļinieks 01" no Cēsīm - apņēmušies objektu nodot līdz valsts svētkiem - 18. novembrim. Komentārus par to, ka, iespējams, nav bijis pareizs projekts, tāpēc bruģis uzlikts nepareizā slīpumā, viņš nesniedz. Vien piebilst, ka stāvlaukuma īpašnieki domā par tā labiekārtošanu, kā tas ir arī paredzēts projektā.

No neoficiāliem avotiem "Ziemeļlatvija" uzzināja, ka, iespējams, bruģi demontē tāpēc, ka tā uzlikšanā ir pieļautas būtiskas kļūdas. Celtniecības speciālisti apgalvo, ka būvniecībā tas nav nekas neparasts, ka nākas kādu darbu pārstrādāt, tā izlabojot kļūmes. Galvenais, lai būvētāji to apzinās brīdī, kad to vēl var paspēt izdarīt, nevis pēc objekta nodošanas.

Komentāri 3

es

Kur tad bija tie soliņi? es viņus gan tur jau vairākus gadus nebiju manījusi! Tikai padomju laiku sadrupušie akmeņi un betona apmales!

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 15:08

nostalgija

ah!!! jaukaa sedesana pie klumbaam jau ir vesture!!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.23 01:52

Valka