Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strādā pie Valku un Valgu reprezentējošu klipu izveides 1

Pašlaik rit aktīvs darbs pie Valku un Valgu reprezentējošu klipu izveides. Saskaņā ar iepirkuma procedūru un noslēgto līgumu, to veic SIA „Anša Epnera studija AVE" un tas notiek ES Igaunijas-Latvijas Programmas 2007-2013 projekta „IAVV-Increasing the Attractiveness of Valga-Valka" („Valgas-Valkas atraktivitātes uzlabošana") ietvaros.

Pēc līgumā ietvertā darba uzdevuma nosacījumiem, ir jāveic 2 prezentācijas klipu par Valku/Valgu DVD formātā pilna izgatavošana un tiražēšana. Viena klipa garums būs 1 - 2 minūtes, bet otra - 5 - 8 minūtes. Klipi būs latviešu, igauņu un angļu valodās.

Kopējā līguma summa Ls 8499,77 (t.sk. PVN 21%).

Pirmdien, 1.februārī kārtējā Valkas un Valgas vadības sanāksmē piedalījās arī SIA „Anša Epnera studija AVE" pārstāvis Ivars Zviedris, kurš klātesošajiem demonstrēja īsā klipa patreizējo versiju un uzklausīja idejas par nepieciešamajiem uzlabojumiem vai izmaiņām.

Klips ir veidots kā viena diena abās dvīņu filmās. Galvenie nosacījumi klipa veidošanā bija - lai tas ir dinamisks, lai to skatoties nekļūst garlaicīgi, un lai tas rada interesi. Pēc klipa noskatīšanās, vairākums atzina, ka klipa veidotājiem tas ir izdevies.

Iepriekšminētā projekta ietvaros janvārī iznāca jaunais fotoalbums „Valga - Valka: viena pilsēta, divas valstis". Grāmatas veidošanā izmantoti abu dvīņu pilsētu fotogrāfu labākie darbi, kas vistiešāk raksturo pilsētu savdabīgumu.

Fotoalbums parāda gan pilsētu aizsākumus, robežu novilkšanu un pilsētu sadalīšanu, pēc tam atkal - apvienošanu, dod ieskatu pilsētas svētkos, iepazīstina ar izveidotajām atpūtas vietām, apskates objektiem, tradīcijām, attīstību, kopīgiem pasākumiem, dzīvotspēju, uzņēmējdarbību, sportu un pilsētu galveno vērtību - tās iedzīvotājiem.

Jau ziņots, ka iepriekšminētais projekts ilgst līdz 2010.gada 30.septembrim. Valkas domes kopējais projekta budžets ir EUR 530857,- (tai skaitā Igaunijas-Latvijas programmas finansējums ir EUR 451228,45).

Projekta aktivitātes ir sadalītas 4 darba paketēs - menedžments un projekta koordinācija; jaunu pārrobežu infrastruktūras objektu projektēšana; pārrobežu infrastruktūras objektu būvniecība; mārketings un reklāma.

Komentāri 1

nazis

Par klipiem viss vienkārši. Kad būs gatavi, tad arī vērtēsim!

pirms 9 gadiem, 2010.02.08 15:31

Valka