Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētību saņem Valkas novada karogs. Parakstīts līgums ar igauņiem 3

Šodien, kad dzīvojam Latvijas dzimšanas dienas gaisotnē, Valkas - Lugažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā iesvētīja jauno Valkas novada karogu.

Mācītājs Ģirts Kalniņš norāda, ka karogs ir piederības, tikumības,godīguma, vienotības un solidaritātes simbols. Karogs ir ticības apliecība. Tas norāda uz vērtībām, kas vieno tos, kuri dzīvo zem šī karoga. "Ko nozīmē iesvētīt karogu? Tas nozīmē, ka tas ir radīts kādam īpašam mērķim. Tas sevī ietver kādu mērķi, lai to mēs visi novada iedzīvotāji varētu kopā sasniegt.

Pēc karoga iesvētīšanas 18. Novembra svinīgā pasākuma laikā novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs parakstīja sadarbības līgumu ar Valgas apriņķa amatpersonām. Sadarbības līgums būs visās svarīgākajām jomās - izglītībā, medicīnā, drošībā, kopīgu projektu izveidē. K. Albergs norāda, ka novada dome, visticamāk, nākamgad jūnijā - Valkas un Valgas jubilejas svinību laikā - parakstīs līdzīgu līgumu ar Valgas pilsētas mēriju.

Vairāk foto >>>> ŠEIT!

Komentāri 3

joki

Pārtrauca visus kopējos projektus un nu paraksta sadarbības līgumus... Interesanti gan,par ko īsti.

pirms 9 gadiem, 2010.11.18 21:34

XX

Valkas novads nebijaparakstījis vēl nevienu līgumu un nebija pārtraucis nevienu sadarbības līgumu. Nevajag Valkas PILSĒTAS bijušajām amatpersonām maldināt cilvēkus. Iepriekšējie līgumi bija pilsētas un rajona.

pirms 9 gadiem, 2010.11.19 12:33

joki

To XX Tā nav atbilde pēc būtības,tā ir NOVADA esošās amatpersonas atgaiņāšanās.

pirms 9 gadiem, 2010.11.19 13:13

Valka