Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkos pagrabā noslīkst ziemas krājumi 1

Vakar redakcijā ieradās pensionāre Renāte Pundure, lai ar asarām acīs pastāstītu par savām nedienām.

Valkā, Puškina ielas 8. namā, kurā ir četri dzīvokļi, garajās novembra svētku brīvdienās applūda pagrabs. Pensionāre agrāk nevarēja ierasties redakcijā, jo dēļ kreņķiem par sabojātajiem ziemas krājumiem nokļuva slimnīcā Valmierā.

Pensionāre nelaimi jau pamanījusi 17. novembrī, bet nodomājusi, ka tas ir tikai kūstoša sniega izraisīts slapjums. Pēc divām dienām ejot uz pagrabu, atklājies postošs skats - pensionāres seši kartupeļmaisi stāvēja ūdenī. Viņai tik ļoti nesāp sirds par konservējumiem un sēņu salātiem, kā par savā mazdārziņā izaudzētajiem kartupeļiem. Viņa steigšus zvanījusi mājas vecākajai, bet avārijas sekas brīvdienās nevarēja likvidēt, jo trūka attiecīgo speciālistu.

Sazinoties ar novada domes Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļas vadītāju Gunti Auniņu, viņš apstiprināja, ka tik tiešām šajā namā notika avārija. Tās iemesls bija ūdensvada pievada bojājums. Amatpersona norāda, ka diemžēl brīvdienās speciālistu trūkuma dēļ nav iespējams uzreiz novērst avārijas izraisītās sekas.

Tas tika izdarīts uzreiz pēc brīvdienām, jo bija jāveic rakšanas darbi, kā arī pievada pārbūve. Strādnieki no pagrabiem iztīrīja arī sanestos dubļus. G. Auniņš sola, ka mājas iedzīvotājiem vismaz 40 gadu nevajadzēs raizēties par līdzīgiem negadījumiem.

Komentāri 1

otis

Nesaprotu kas te ko rakstīt un kāpēc cietušajai jāiet uz redakciju ,ūdensvadi plīst un plīsīs un kurs vainīgs ka tas notiek tiesi Tavā mājā ,ja ceri uz kompesāciju tad jāskatās vai ir apdrošināta manta ,ja nav tad pieciet un viss.

pirms 8 gadiem, 2010.12.26 22:01

Valka