Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Swedbank filiālē Valkā līdz aprīlim vēl naudu neizsniegs

Saņēmām Valkas iedzīvotāja twītu ar pamatotu neizpratni par tikko Valkā svinīgi atklāto Swedbank filiāli. Proti: Kāpēc banka uzstādījusi bankomātu, kurā naudu var tikai iemaksāt?


Sazinājāmies ar banku un saņēmām skaidrojumu, ka "Izmaksas/iemaksas bankomāta uzstādīšana filiālē tiek plānota aptuveni aprīlī." Līdz tam Swedbanka iesaka izmantot jau esošo izmaksas bankomātu Raiņa ielā, kā arī draudzīgos bankomātus, kuri pieder DNB un SEB. 

Jau vēstījām, ka Valkā jaunatklātajā filiālē darbojas pašapkalpošanās zona, kas pieejama laikā, kad atvērts tirdzniecības centrs, kurā filiāle atrodas, savukārt klientu konsultants apmeklētājus gaidīs tikai pirmdienās. 


Uz līdzīgu darbības modeli Swedbank pārgāja arī Smiltenē, kur vēl pavisam nesen bankas filiāle bija atvērta katru darba dienu, bet šobrīd klientu konsultants ierodas pie apmeklētājiem tikai otrdienās un ceturtdienās.


Jāpiebilst, ka Smiltenē, pārveidojot filiāli, tika uzstādīts iemaksas/izmaksas bankomāts.

Valka