Talkā sakops Zāģezera krastu un pludmali 1

Jau otro gadu pēc kārtas pirms Līgo svētkiem svētdien, 20. jūnijā, pulksten 10 tiks dots starts Zāģezera sakopšanas talkai. To rīko valcēniete Alita Plūksna.

Aicinājumu atbalstīt talku A. Plūksna ievietojusi sociālajos tīklos. Iecerēts pludmalē sagrābt sanestos meldrus, pludmales zonā izrakt ūdenszāles un sakopt stāvvietas teritoriju. Būs pieejami darbarīki. Talkas rīkotāja palīgiem pēc kārtīga darba sola noorganizēt pikniku dabā – ar šašliku cepšanu un vasarīgu salātu baudīšanu. Būs pieejams arī dzeramais ūdens slāpju veldzēšanai. 

Sarunā ar “Ziemeļlatviju” viņa atceras, ka pirmajā sakopšanas talkā paveikti daudzi labi darbi, tāpēc arī šogad nolēmusi turpināt aizsākto tradīciju. Alita  atzīst, ka šī vieta jau tagad ir saposta atpūtas sezonai, bet vēl ir darbi, kas jāizdara, piemēram, jātiek vaļā no uzmācīgajām ūdenszālēm un meldriem, kas rada nesakoptības sajūtu.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka Valkā šī nav pirmā šāda iniciatīva, jo pirms pandēmijas pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis rīkoja vairākas Pedeles upes krasta un pašas upes gultnes sakopšanas talkas, sākot no tiltiņa Lauktehnikas rajonā līdz pat Sarkanajām klintīm.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Par zupas bļodu strādā tikai muļķi. Šos darbus ir jāveic iestādes kuru vada šī kundze darba laikā tiešajos pienākumos. Nevis jāceļ sev lēto reitingu uz tautas rēķina. Jums tur traktori visi izbeidzās, ka ar rokām jārok?

pirms mēneša, 2021.06.13 13:41

Valka