Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas namos – rekonstrukcijas darbi

Valkas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunta Smane informē, ka Ērģemes un Zvārtavas pagastu pārvaldēs uzsākti darbi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projekta "Valkas novada infrastruktūras objektu kvalitātes uzlabošana" ietvaros.

Ir noslēgusies iepirkuma procedūra par būvdarbu veikšanu Turnas tautas nama fasādes vienkāršotai rekonstrukcijai - Zemākā nosolītā līgumcena ir 12 068,63 lati (bez pievienotā vērtības nodokļa) - un Mierkalna tautas nama vienkāršotai rekonstrukcijai - līgumcena 27 994,57 lati (bez pievienotā vērtības nodokļa). Turnā divu ārsienu rekonstrukciju jau uzsākusi būvfirma "R.K.C.Renesanse".

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka jau pērn tautas nams piedzīvoja daļēju rekonstrukciju ar ELFLA līdzfinansējumu. Savukārt Mierkalnā ieplānotos darbus veic SIA "Valkas būvnieks". Projekta ietvaros tautas namam, nosiltinot ēkas bēniņus, uzlikts jauns jumta segums, kā arī nomainīti logi un ārdurvis.

"Meklēsim iespējas finansējuma piesaistei arī iekštelpu renovācijai," sola G. Smane. Projekta ietvaros plānotas arī citas aktivitātes - sporta zāles būvniecība Vijciemā, Stepu ciema ielu asfaltēšana un ceļu "Darbnīcas - Turnas veikals" (garums 0,390 km) un "Turnas veikals - Liepu iela 7"(garums 0,310 km) rekonstrukcija.

Valka