Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teiks paldies Valkas novada pedagogiem

Piektdien, 21. novembrī, Valkas pilsētas kultūras namā, godinot visus esošos un bijušos Valkas novada pedagogus, Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa rīko pasākumu – veltītu novada pedagogiem.


Kad pirmās salnas jau likušas sārtoties kļavu lapām un vēji sagriež savu stāstu karuseļus, dabu sācis iekrāsot rudens, klāt svētki, kuri gan kalendārā nav atzīmēti kā svinama diena, taču Valkas novada pedagogiem joprojām ir mīlēti un cienīti – tas ir pasākums veltīts Valkas novada pedagogiem.

Bez viņiem ne zināšanas gūtu, ne jautras dienas skolā aizvadītu. Bez viņiem netikt augstās skolās un vēl augstākos amatos. Bez viņiem – mūsu pedagogiem!Ne par vienu netiks aizmirsts, šī būs diena, kad pedagogiem ir jāsaņem lielais „paldies” par nostrādātiem gadiem, neatlaidīgo darbu un sirds kvēli iemācīt ko jaunu.


Mūsu pasākumu kuplinās aktrise, dziedātāja Anta Eņģele kopā ar savu šarmanto skatuves draugu, virtuozo bajāna meistaru Marko Ojalu aicinot Jūs mīlestības un jūras stāstu dziesmu pasaulē

Valka