Tikai nākamnedēļ apstiprinās Valkas novada struktūru 1

Jau nākamās nedēļas beigās Valkas novada domes deputāti kārtējā sēdē apstiprinās novada domes struktūru un nolikumu, kā arī izskatīs virkni citu aktuālu jautājumu.

 

Sēde notiks ceturtdien, 30. jūlijā pulksten 13.00 Semināra ielā 9 (bijušajā Valkas rajona padomes ēkā). Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs atgādina, ka sēdes var apmeklēt ikviens novada iedzīvotājs, kuram ir interese par pašvaldības darbu.

 

 

Kamēr deputāti nav apstiprinājuši struktūru un nolikumu, tikmēr vēl neesot uzsāktas konkrētas sarunas ar potenciālajiem darbiniekiem. Līdz mēneša beigām bijušās Valkas domes un tās pakļautībā esošo nodaļu darbinieki strādā savās pašreizējās darbavietās.

 

 

K. Albergs pieļauj, ka pēc lēmuma pieņemšanas divu nedēļu laikā notiks vienošanās ar darbiniekiem. "Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka līdz šim novada domē ir apstiprināts priekšsēdētājs Kārlis Albergs, divi vietnieki - Viesturs Zariņš un Unda Ozoliņa, izpilddirektors Guntis Bašķis un pagastu pārvaldnieki - Andrejs Kalniņš, Jānis Krams, Aivars Cekuls, Mārīte Kalniņa un Raitis Priede.

 

Novada deputātiem nāksies arī pieņemt lēmumu par kredītu ņemšanu, lai varētu turpināties darbi iesāktos projektos. Kā piemēru priekšsēdētājs min Valkas kultūras nama renovācijas turpināšanu un Valkas mākslas skolas piebūves celšanu.

Komentāri 1

domniece

Shemotaji jau ir sashemojusi novada sastavu, rodas jautajums- sajos grutajos laikos- Smiltnes novads iztiek ar pilsetas darbiniekiem, lielaja valkas novada taisa milzigu aparatu ar n- tiem cilvekiem. Kur palika ZZS un PS ieprieksejie solijumi?

pirms 12 gadiem, 2009.07.25 08:53

Valka