Tiksies Valkas un Valgas sociālie darbinieki

Rīt, 2. aprīlī, saistībā ar Valkas un Valgas kopējā sekretariāta uzsākto pašvaldību un citu pilsētā darbojošos institūciju pieredzes apmaiņas ciklu tiksies abu pilsētu sociālie darbinieki.

 

Uz Valkas domes Sociālā dienesta aicinājumu atsaucās Valgas pilsētas valdes Sociālās palīdzības nodaļas un pašvaldības iestāžu sociālās jomas amatpersonas.

 

"Šoreiz igauņi viesosies pie mums un mēs rādīsim to, kas vairāk interesē viņus. Tā ir mūsu sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām," stāsta Valkas domes Sociālā dienesta vadītāja Natālija Dubrovska. Nākamā tikšanās paredzēta Valgā.

 

"Dienas gaitā paredzēts apmeklēt Sarkanā Krusta Valkas biroju, organizāciju "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām", bērnu rotaļu centru "Kabatiņa", sabiedrisko organizāciju "Emmaus Smiltene", Valkas sociālās aprūpes namu un nakts patversmi," "Ziemeļlatviju" informē abu pilsētu kopējā sekretariāta vadītāja Anita Tannenberga.

 

 

 Tikšanās noslēgsies ar diskusijām Valkas pilsētas sociālajā dienestā Rūjienas ielā 3d. Pēc tam atbildes vizīte tiks organizēta arī Valkas pilsētas darbiniekiem Valgas pilsētas sociālās palīdzības iestādēs.

Valka