Turpinās konkurss “Skaistākais un savdabīgākais gaisa dārzs Valkā”

Liekas nesen sniegotajā Lugažu laukumā apbalvojām 2020.gada nominētos gaismu veidotājus un interesantāko gaisa dārzu kopējus. Pagājušais gads bija savdabīgs ar to, ka konstatējām, ka valcēniešu izdomai nav robežu, lai izveidotu sev un citiem tīkamu un uzmanību  piesaistošu balkonu vai lodžiju. Pēdējo puķēm rotāto  gaisa dārzu vēl vērojām valsts svētkos novembrī un arī Helovīnos dažs raganas slotas kāts kopā ar ķirbjiem gozējās mikrorajona lodžijā.

Aicinām arī šovasar un rudenī veidot jaukas, ziedošas  kompozīcijas, lai tās mūsu pilsētu un Jūsu mājokli darītu skaistāku un pievilcīgāku. Mēs ceram, ka situācija valstī uzlabosies un varēsim tikties kopā ar Ziemassvētku gaismu veidotājiem Gaismas pēcpusdienā janvārī, lai suminātu konkursa nominantus.

Mēs katru gadu cenšamies atrast jaunus objektus, arī palodzes, kas ar katru gadu kļūst ziedošākas. Lūdzam mums palīdzēt iedzīvotājus vērot un ziņot par jūsuprāt skaistu un savdabīgu veidojumu vai arī atbilstoši dažādiem notikumiem, atzīmējamām un svinamām dienām izrotātu gaisa dārzu.

Konkursu e-pasts ir [email protected]  un tālr.nr. 29198900.

Valka