Turpmāk māju pārvaldniekiem būs vairāk pienākumu 7

Valkas pilsētas domē notika pilsētas vadības, Siltumapgādes un Nekustamo īpašumu nodaļas un desmit pilsētas daudzdzīvokļu namu pārvaldnieku tikšanās, lai izanalizētu faktiskās apkures izmaksas oktobrī.

 

Siltumapgādes nodaļas vadītāja Nadežda Korņejeva informē, ka turpmāk māju pārvaldnieki saņems detalizētu informāciju par to, cik apkures sezonas mēnešos būs jāmaksā par vienu kvadrātmetru apdzīvojamās platības. Turpmāk pārvaldnieki regulāri, iespējams, divas reizes mēnesī saņems informāciju par temperatūrām un izmaksām, lai to varētu tālāk nodot komunālā pakalpojuma izmantotājiem.

 

Iekārtots īpašs žurnālsApkures sezonā nereti Siltumapgādes nodaļa no iedzīvotājiem saņem informāciju par to, ka viņu mājoklī ir zema vai pārāk augsta temperatūra. Lai fiksētu šo informāciju, ir iekārtots īpašs reģistrācijas žurnāls. Pirms informācijas fiksēšanas pārvaldniekiem tā būs jāpārbauda un ar parakstu jāapliecina, ka tā atbilst patiesībai. Tas darīts ar nolūku, lai neviena saņemtā informācija "nenogultos plauktā", bet uz to reaģētu.

 

Brīvdienās pazeminoties gaisa temperatūrai, arī dzīvokļos radiatori jūtami kļuva siltāki. N. Korņejeva skaidro, ka jaunie uzstādītie modernie individuālie siltummezgli automātiski ieslēgušies un padod vairāk siltuma, jo gaisa temperatūra pazeminājusies. N. Korņejeva aicina iedzīvotājus informēt savas mājas pārvaldniekus, ja kādam dzīvoklī ir ļoti karsts.Saņem pārmetumusPārvaldnieks Aleksandrs Gruntmanis, kurš apsaimnieko namus Ausekļa ielā 6, 8, Raiņa ielā 12, 12a, 14 un 18, Tālavas ielā 3, 5, 6, 7, 19 un Rīgas ielā 17, visvairāk iedzīvotāju pārmetumus saņem par to, ka dzīvokļos ir auksti radiatori.

 

 

Pārvaldnieks uzskata, ka iedzīvotāji neizprot - ja veiktie mērījumi uzrāda, ka dzīvoklī un gandrīz 20 grādu silts, bet radiatori ir vēsi, vairākums uzskata, nav kaut kas īsti kārtībā ar apkures sistēmu. Šī iemesla dēļ ir jāveic izskaidrošanas darbs.

 

 

Savukārt pārvaldnieces Jadvigas Mekšas apsaimniekošanā esošo namu iedzīvotāji visvairāk sūdzoties par krasajām temperatūras atšķirībām dzīvokļos, jo māju vidusdzīvokļos siltums ir pietiekams, savukārt malējo iemītnieki salts. Tie, kuri salst, neesot ar mieru maksāt tikpat, cik tie, kuri dzīvo siltos dzīvokļos.

Komentāri 7

Vajag katram dzīvoklim savu skaitītāju,kā ūdenim un nebus problēmu

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 10:44

kode

Jā, es pati varu pēc tām lapiņām aizlidot. Tāpēc nav vajadzīgi pārvaldnieki.

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 08:51

Bomzis

Ha Kodei jau lapiņu nevar dot, sagrauzīs palikšu vēl parādā domei un dome mani uzraus zarā.

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 19:08

****

Pirmie pienākumi jau redzami - samest pastkastītē ne tikai dzīvokļa rēķinus, bet vēl vienu papīru. Tiešām nest divtik vairāk vajag. Nabadziņi, vai tik neprasīs pielikt algu....

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 11:54

Valka