Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpmāk Valkas novada domes Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļu vadīs kārķēnietis Gundars Avotiņš 81

Aizvadītajā nedēļā notika darba intervijas ar visiem sešiem amata pretendentiem, kuri bija pieteikušies uz Valkas novada domes izsludināto konkursu Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļas amatam. 


Pašvaldības Personāla daļas vadītāja Līga Metuzāle stāsta, ka pēc darba intervijām kandidātu izvērtēšanas komisija secinājusi, ka Latvijā katastrofāli trūkst speciālistu tehniskajās specialitātēs. To kārtējo reizi pierādījis arī šis pašvaldības izsludinātais konkurss. Novada domes darbiniece atzīst, ka nevienam no amata pretendentiem nav speciālās izglītības šajā konkrētajā jomā. Komisijai bija jāizdara izvēle starp pieredzi, jaunību un dažādām izglītībām. 

Šajā gadījumā uzvarēja pieredze un iepriekšējā darba dzīvē iegūtās kompetences. 1. aprīlī jaunajā amatā sāks strādāt kārķēnietis Gundars Avotiņš. L. Metuzāle atzīst, ka viņam lielākā darba pieredze ir militārās struktūrās komandējošā sastāvā, kā arī kā saimniecības daļas vadītājam bijušajā lielveikalā “Elvi” Valkā. 

G. Avotiņš darba intervijā pierādījis, ka pārzina jaunā amata darba specifiku no sākuma līdz beigām, pirms tam to rūpīgi pastāvīgi izpētot un noskaidrojot svarīgākās ar jauno amatu saistītos jautājumus un problēmas. Turklāt vērtēšanas komisija par labu šim amata kandidātam lēma arī tāpēc, ka viņš iepriekš kādu laiku bija strādājis novada domē par šoferi. Arī šajā darbā G. Avotiņš sevi bija pierādījis kā apzinīgu darbinieku.  

Komentāri 81

:)

Nu humors. Pieredze militārajās struktūrās, labs šoferis, utt. Labi kritēriji :) :) :) Tagad kanalizācijas pārvalde uz darbu maršēs vienā solī :) Būs militarizētā ūdensapgādes un kanalizācijas pārvalde :) Kārķi drīz anektēs Valku un būs Kārķu novads ar struktūru Valkas pagasts:)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 09:47

karku mafija nak pilseta

soferu delu driz ari nems, galvenais ka savejais.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:01

kārķi

Ir raidījums "Viss notiek". Tā arī Kārķos. Pagasta pārvladnieks Rīgā iepriekš palika bez darba un hops- tika Kārķos- kā nekā deputātes māsas dēls. Deputāte ar- "hops"- palika bez darba- sabiedriskās attiecības un tika pa lielo tūrisma speciālisti ( skatoties jau vien- no tūrisma kā no blusām- neko nesaprot), bet amats. Nu tā palēnām. Vismaz novada nauda izpilddirektoram nebūs vienam pašam jātērē ceļā uz Kārķiem. Tagad kā taksometrs- varēs visus vadāt.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 20:04

muhaha

Neņem pierē tauta. Pēc svalkenstandartiem, īstam sazin-ko-tehniķim jābūt auniņam trubās, jāprot pateikt ''neko nezinu'' un jāsalaizās ar pilsētas šobrīd izredzētajiem dupšiem. Kas tur tek, vai netek, noplūdīs pats no sevis.

pirms 5 gadiem, 2014.03.27 00:34

nu a ka

bendzinu nezoga, nesags ari sudus no kanalizacias

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:02

londa

Nav īsti skaidrs, kas komentētājiem nepatīk?
Kāpēc nepieteicāties paši?

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 10:23

Miza

Nu elementāri! Ne militāras pieredzes, ne šoferis esmu, īsāk runājot - nederu :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 10:32

:)

to londa
Man jau viss patīk. Tas tak ir jautri pēc kādiem kritērijiem izvēlas kandidātus. Galvenais lai labs šoferis :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 11:52

nakosreiz bus japiedalas

jo vienmer atbaida ka izglitibas ta nav, a redz, valka iet riga pedas, kur slaucejs var but par veselu veselibas ministru, bet zootehnikis par iekslietu ministru.

kas valkai slikts? ari soferis var vadit udens un kanalizacijas departamentu.

man ka reiz tam darbins esot, citadi cik gadus mana zeme kura apgrutnata ar kanalizacijas pasteku akai luka ir no koka. sen laiks izlabot. citadi versisos ziemellatvija, un beigas sofera delam, par neizdaribu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:05

Urmass

žēl, nezināju... esmu dienējis elitāros militāros spēkos un ari šoferēt māku... :(

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 10:49

Londa

Tieši tāpēc vajadzēja pieteikties un ,kad saņemtu atbildi " paldies, ka piedalijāties" , tad varētu te gudri rakstīt.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 11:02

santehniķis

rezultāts ir tāds, kāds tam jābūt, jo:
1) Cekuls vilks savējos (arī pieņemtais strādnieks uz remontiem ir no Kārķiem)
2) kurš no izvērtēšanas komisijas locekļiem pats kaut ko sajēdz ūdensvada un kanalizācijas sistēmā? Metuzāle vai!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 11:59

par pirmo punktu nemaz nebrinisos

atvers kantori un kacas $$$ turpu surpu

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:07

,,

Vismaz kāds zina, kādi ir pieņemtie

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:13

hi hi

Tagad jāgaida bāriņtiesas priekšsēdētāja vēlēšanas:) Kārķi rullē:)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 12:38

barintiesai ari mainis?

uz setnieku, galvenais ka no karkiem?

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:08

rupeklis

Pirms žēlošanās, ka trūkst speciālistu, vajadzēja piebilst arī to, ka piedāvātais atalgojums parasti ir smieklīgs. :D

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 12:41

nu bet sportam

piedava 851 uz papira, a tapat neiet, butu zinais butu pabeidzis LSPA, tagad sedetu un reizi gada rikoto lieldienu skrejienu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:09

Lasu un brīnos.

Ko visi var gausties? Kandidējat paši, bet, nē, paši negrib, jo nepietiekami maksā utt. Komisija izvēlējās labāko no esošajiem kandidātiem, kas pieteicās, ja uzskatāt, ka esat labāki, tad kādēļ nepieteicāties? Ko komisijai, jūsuprāt, vajadzēja darīt? Atcelt konkursu, jo nepieteicās neviens atbilstošs un rīkot jaunu? Un tikmēr Valkas novads paliek bez ūdens un kanalizācijas apgādes vadītāja (tas var ievilkties arī uz ilgāku laiku).
Un vispār, cilvēks vēl nav sācis strādāt un sevi pierādīt, ka jau ir pārmetumi.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 12:53

Miza

Klau, "lasu un brīnos" kad pati pēdējo reizi pieteicies kādam amatam? UN kad tu izlasi vakances piedāvājumu, cik nopietni izvērtē savu atbilstību piedāvātajam amatam?
Es, ja būtu zinājusi, ka atlases kritēriji nav tie, kas prasīti , t.i.: Prasības pretendentiem:
- atbilstoša tehniskā izglītība;
- pieredze ar ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu ekspluatāciju saistītā darbā;
- administratīvā darba pieredze;
- autovadītāja apliecība, kāpēc ne, pieteiktos es arī.
Šajā konkrētā gadījumā, kā pieredze tika minēta militārā, saimniecības daļas vadīšanas un šoferēšanas pieredzes. Būtībā tā jau nav mana atbildība, kādiem cilvēkiem novada dome uztic vadīt savas nodaļas. Vai galvenais kritērijs ir profesionalitāte, vai pietiek : ka tik labs cilvēks un daudz šņabi nedzer... :) ?

Tagad vismaz Cekuls varēs visus kārķēniešus korīti vadāt uz darbu Valkā :) un pie viena kontrolēt darba laika ievērošanu:)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:16

mizai

Bet vai konkursa noteikumos bija rakstīts, ka pretendentiem bez attiecīgās izglītības ir aizliegts pieteikties? Kaut uz Valsts sekretāra amatu, bet aizliegts nav un kandidatūrs kā tāda ir jāizskata. No pieredzes - dažs bez specifiskās izglītības zin un saprot vairāk, nekā tas ,kas ir ar izglītību.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:46

Miza

man vēl ir 10 minūtes brīvas :) veltīšu tās ūdensapgādes nodaļas vadībai :)
"Un tikmēr Valkas novads paliek bez ūdens un kanalizācijas apgādes vadītāja (tas var ievilkties arī uz ilgāku laiku)." (c)
Vai tas ir tik briesmīgi? Trakāk, ja nav santehniķu... mana līdzšinējā darba pieredze saka, nav svarīgi vai ir vadītājs, pilnīgi pieteik ar pienākumu izpildītāju....Bet šoreiz laikam traki "notīga" vajadzība bija vadītāja.. :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:55

Tai Mizai.

Izklausās, ka tu maz jēdz kaut ko no vadības lietām ;)
Dzīvo savā mucā tālāk!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:57

es

Visi tā cepās. Varētu padomāt, ka amats sola mūžīgo kurortu!

pirms 5 gadiem, 2014.03.28 17:22

Andris

Ziemeljlatvijas lasiitaajam tachu vienmeer viss ir slikti.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:13

Miza

Zini, man nav slikti, man vienkārši ir nelabi... šķiet, ka novada dome darbojas kaut kā autonomi no visa pārējā novada... no iedzīvotājiem. Nav skaidra kadru politika...šķiet, ka tikai personīgas ambīcijas...bet lai nu... es jau esmu veca un mani tas maz skar...
kaut gan visu laiku domāju, ka es neesmu skaudīgs cilvēks, bet nupat sāku pārdomāt savu attieksmi.. jā man laikam skauž, ka ir k;ads, kas prot būt pietiekami nekaunīgs, lai dabūtu to ko grib, bet es, it kā godīga būdama, visu izvērtējot, pagāju maliņā...
zinu, pati dura, ka dura.. neviens cits tur nav vainīgs...

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:21

Mizai kas dura.

Tev laikam nedalec! Izvērtēja un izvēlējās labāko no tiem, kas pieteicās, un pieteikties var jebkurš, arī bērnudārza audzinātāja. Ja piesakās nekvalificēti kandidāti, tā nav domes vaina. Viņiem kāds šajā amata ir jāliek, un ja kandidātu izvēle ir švaka, tad jāizvēlas labākais no esošajiem. Saprastu, ja domes darbinieki uz savu galvu bez konkursa ieliktu to cilvēku, tad varētu brīnīties, bet bija KONKURS! Kā to var nesaprast?

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:40

Miza

Tādēļa jau man ir nelabi, ka par galveno kanalizācijas speciālistu var pieteikties un var tikt apstiprināts pat pūtēju orķestra diriģents. Domei pietiek ar to, ka formāli "konkurss" ir noticis, tipa, nav mūsu vaina, ka tik švaki kandidāti... ka tik vieta aizpildīta...
P.S. Mizai kas dura teksts apliecina, ka konkurss bija formāls, uz savu galvu neviens neriskēja apstiprināt šo kandidātu :)))

Lai jau veicas darbā !

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:48

Juris

šaubos, ka domes komisija bija spējīga izvēlēties profesionālāko šajā amatā. Iesako turpmāk domei uz šādiem konkursiem pieaicināt speciālistu, savādāk jau izskatās ar, ka tika pieņemts tikai tāpēc, ka smuki runā, prot vadīt auto, labs cilvēks un nedaudz pazīstams.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:56

Ženija

Jūsu ievadītajā saturā ir aizliegtie vārdi!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:51

Ženija

Bet Mizai taisnība!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 13:53

viens no tadiem vardiem

ir - nauda

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:11

Forši!

Drīz valcēnieši varēs atkal gausties, kad paziņos izglītības, kultūras un sporta, jaunatnes vadītājus. GAIDĀM! :))

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 14:12

bus

slaucejs, kurs berniba skreja 100 metrus atrak par visiem. - sporta vaditajam.
setnieks, kurs berniba kori dziedaja - kulturai
bezdarbnieks, kurs pabeidza skolu ar zelta medali - izglitibai.

vinus visus vienos fakts, ka visi no Karkiem bus.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:13

opaa

un ja tā nebūs? sēdēsi ap***ies?

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:25

Foršam

vajg lasīt avīzi- no 1.aprīļa Rastaks. jau sen izziņots. daudz nokavēji

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 20:05

Forši!

Kāds gribēja atkal notēlot gudro, bet nesanāca, neko es nenokavēju!
Runa iet par izglītības un kultūras daļas vadītāja amatu, un sporta un jaunatnes daļas vadītāja amatu, tie ir divi amati, kuru vadītājus paziņos visticamāk nākamnedēļ. Sēdies - divi!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 20:57

nesteidzieties

Nu pagaidiet,kādi būs darba rezultāti un tad kritizējiet.Tā vien izskatās ka gaužas nepieņemtie.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 14:21

Miza

ok, gaidīšu, tu tikai pasaki cik ilgi...un vēl, kā lai es zinu, vai šoferis tiks un tik galā ar vadītāja pienākumiem?
kāda starpība, kas ir tie, kas gaužas?! ( un vai gaužas?) Es piemēram sajūsminos :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 14:38

Mizai

Tu sajūsminies? Tu vienkārši neesi pieskaitāma, tas arī viss, pārlasi kādus murgus tu te raksti. Dzīves nepieņemta, tipiska latviešu skauģe.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 14:45

Miza

Kam tad es neesmu pieskaitāma? Domes bābu korim, kurām ka tik bikses? :) Tām tiešām es neesmu pieskaitāma :)
Sajūsminos??? ļoti, par novada domes kompetentiem speciālistiem! Šlesera šofera dēla princips rullē :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 14:57

hahah

ar sho komentaaru tu pateici visu, skaidrs, ka tu esi atstumtaa, un neviens tevi negrib savaa pulcinjaa...skumji :(

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 15:07

Miza

hahah
redz, es neeju bērnudārzā un tādēļ protu pati pieņemt lēmumus un izteikt viedokli, bariņā iet uz mazmājiņu man nevajag.
Sena forumu slimība: kad pietrūkst argumentu, tad ķeras pie apvainošanas.
:)
P.S. Man ir personīgā dzīve, tādēļ "pulciņā' ietikt nav nekādas vajadzības. Būt pulciņā vajag tikai tiem, kas nespīd paši par sevi, tiem, kuriem vajag fonu.. un jo blāvāks fons jo spēcīgāk spēsi spīdēt, zvaigzne tu mūsu...

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 15:21

Mizai

Redzot, ka pusi dienas pavadi ziemeļlatvijas forumā strīdoties ar citiem un stulbi komentējot, vien pierāda, ka tev NAV personīgās dzīves.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 15:50

Fans

Miza riktīgi prātīgi raksta! Visi, kuri iebilst, mēģina tikt līdzi, bet netiek. :D

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 14:54

Pīlādzis

Pilnīgi piekrītu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 15:21

Pūpols

Pilnīgi nepiekrītu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 15:51

futbolists

Miza mizo,tādu futbolā aizsardzībā .

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 16:31

ilga

Droši ka ir pārāk apaļa priekš futbola.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 16:33

,,

Visi, kas gānās, personīgajā dzīvē ir nelaimīgi un tādiem nespīd panākumi intervijās. Varbūt sākat skaitīt, cik cilvēku uz Valku brauc no Vijciema vai Valkas pagasta? Galu galā ir taču novads un ne jau Cekuls viens drīkst noteikt, kuru pieņems, tad jau Kārķos būtu ticis Avotiņš, kas būtu bijis labāk par to puiku, kas ir pattreiz

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:22

kā parasti

Nu tiešām,dažai te ko darīt nav! Kopš kura laika šoferis ir lamuvārds? Ja cilvēks prot braukt ar mašīnu un pasarg,dies' ir kādreiz par to saņēmis algu,tad viss-jānoraksta? Nezinu kāpēc tas te šķiet galvenais,nevis pārējais rakstītais informācijā.Vai tāpēc,lai izķēzītos?

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 16:48

^^

tas tāpēc, ka šeit visu dienu tup tādi debīliķi kā "miza", kurai nav savas privātās dzīves, kā arī visiem te ***u plēš, ka ir cilvēki, kas var kaut ko sasniegt, ja māk sevi parādīt pareizi!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:15

tapec ka

katram jadara savs. te 100% algu sanems un viss. lai ari par laimi udensvadu salaboja, kanalizaciju ari. j kas parluzis, vares pirmo laiku viriem teikt, ej tur kautkur, sitais saluza, brauciet. atbrauks pats, vares gudri luret bedre un meginat apjegt notiekoso. pirmo bridi stradnieki nepagus saprast ka prieksnieks ni bum bum.

forumi ari esot tak, vares kada buvniecibas foruma konsulteties, ja ko nezinas.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:21

lolo

Runā, ka domē esot zināms, kas ir Miza

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:26

trololo

iznak ka dome darbalaika lasa sos klacus, nozelojami. lasa un stuko, kas ir kas.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 19:00

skaida

Miza visu saulaino dienu pavadījusi ZL portālā, nabadzīte, nemaz nav personīgās vai darba dzīves

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:29

To Mizai

ir labs teiciens, kas vistiešākajā nozīmē attiecas uz tevi.

"Labāk būt gudram un muļķoties, nekā būt muļķim un gudroties"

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 17:35

aa

Blin man ar vajadzeja pieteikties ar esmu vadijis lielveikalu Riga ahh DDDD

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 20:41

Skaidrīte

Ko tā Līga melo! Konkursā esot pieteikušies arī celtnieki ar labu inženiera - attiecīgo izglītību un pieredzi vairāku gadu garumā un ne viens, bet vairāki! Bet Avots esot labs šoferis un gal galā novadā esot būvvalde, kas parādīs, kuras trubas ir jāpieskata un kuras neaiztikt! A kas tur projektos lai lasa kaķi, kam tos Avotam. To tak varot trīs dienās apgūt, priekš kam gadiem mācīties! Tā vien izskatās, ka šajā novadā ar to pietiek! Ir tagad strādniekiem jāapmāca jaunais priekšnieks! Pilsēta sūdos un šoferis labā amatā! Kas kuram svarīgāks! Lai dzīvo demokrātija!

pirms 5 gadiem, 2014.03.27 06:54

..

BEIDZIET MULDĒT PAR INŽENIERIEM, NEVIENAM PAT NEESOT BIJUSI AUGSTĀKĀ IZGLĪTĪBA. Tie pārsvarā bija traktoristi. Kāpēc nepieteicās visādas gudrās skaidrītes vai gudrie strādnieki, kuriem tagad jāmāca?

pirms 5 gadiem, 2014.03.27 12:04

Zina

Skaidrītei ir taisnība. Es ar zinu, ka celtnieki ar izglītību un pieredzi celtniecībā un šofera tiesībām pieteicās. A kurš tā lēma, ka tā nav atbilstoša izglītība? Aivars vai Līga? A pašiem kāda izglītība? Rodas jautājums - Vai tad tas Valkā svarīgi! Pietiek ja pretendents uz amatu atbilst tik vienā no punktiem. Valka rullē!

pirms 5 gadiem, 2014.03.27 07:10

Valka