Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas 12.Lielais labdarības robežtirgus 9

12. Lielais labdarības robežtirgus šogad notiks 10.maijā - atzīmējot Latvijas un Igaunijas 10 gadu iestāšanos Eiropas Savienībā, pirmo reizi tirgošanās notiks abu valstu robežas abās pusēs.

 Pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Igaunijā.Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība, un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu, loteriju un labdarības desiņām tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim. Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji un pārstāvji, tiekoties ikmēneša sanāksmē, 3.martā, vienojās šī gada tirgus ieņēmumus ieguldīt unikālu šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas. 

 Šūpojoties būs iespēja vienā mirklī pabūt abās valstīs.Pirmo reizi Robežtirgus vēsturē notiks konkurss gaļas ražotājiem jeb „1.Starptautiskais desu festivāls”. Desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija, un apmeklētājiem būs iespēja nogaršot ražotāju gardos izstrādājumus. Konkurss norisināsies trīs kategorijās, kur atsevišķi tiks vērtēti uzņēmumi, kas ražo pārtiku, mājražotāji, kā arī amatieri. 

Desu un žāvējumu konkursā tiks noteikti laureāti un pasniegti apbalvojumi šādās nominācijās – „Gardākā”, „Cēlākā” un „Ekoloģiskākā”.Arī šogad apmeklētājus iepriecinās daudzveidīga kultūras programma – uz skatuves spēlēs ansambļi un vietējie izpildītāji. Būs sporta aktivitātes, loterija. 

Pasākuma vadītāji programmu pieteiks gan latviešu, gan igauņu valodās.Valkas tūrisma informācijas biroja vadītāja Anita Tannenberga informē, ka dalībai Robežtirgū ir pieteikušies jau divi pirmie tirgotāji – viens no Lietuvas, Paņevēžas, bet otrs – no Igaunijas.

Komentāri 9

..

Reiz tāds tirgus jau bija abās pusēs, pie Tiesas un uz abām pusēm. Žāvējumus tie paši atbraukušie Eiropas Komisijas pārstāvji pirms tam būs aizlieguši ražot. Varbūt degustēt kūkas?

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 15:15

speķis

aizliegs rudenī, pēdējais brīdis vēl panašķoties

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 15:28

rasmīna

Vai tad 10 maijā nav jāatstrādā 2 maijs? Netikšu uz desu ēšanu...

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 17:09

aaa

Ierosinajums javac naudina kultras nama tehnikai lai ir forsi pasakumi mums

pirms 5 gadiem, 2014.03.08 15:07

kultūras namam tehnika ir ļoti laba, cilvēki gan tādi nekādi tur

pirms 5 gadiem, 2014.03.10 07:53

strādājošā

taisniba rasmīnai!
10. maijs taču darba diena!
kādreiz jau tā bija- tukšs robežtigus piektdienā, jo strādājošie netiek...

pirms 5 gadiem, 2014.03.11 14:15

Valka