Twin Town pasākuma aktualitātes 1

 No 31.jūlija līdz 4.augustam Kobilnicā (Polijā) notiek ikgadējā Dvīņu pilsētu (Twin Town) konference. Vakar ar savu prezentāciju pārējos dvīņu pilsētu pārstāvjus iepazīstināja mūsu jaunieši. Savukārt visi valcēnieši kopā iestādīja kociņu alejā, kur jau 2003.gadā liepiņas bija iestādījušas septiņas Twin Town pilsētas, tai skaitā – arī Valga.

 

Konferencē piedalās 3 Valkas novada domes pārstāvji (Gunta Smane, Ernests Lībietis, Eduards Ivļevs) un 4 jaunieši (Līva Krastiņa, Germans Jakubs, Žanete Burkēvica un Ruslans Hodorkins). Konferences šī gada tēma ir „Vēja enerģija, saules enerģija, slānekļa gāze vai varbūt atoms? Mūsu enerģētikas nākotne vai drauds?”. 

 

Jau ziņots, ka konferencē piedalās pašvaldību pārstāvji un jaunieši no 10 pilsētām. Pasākums tiek organizēts saskaņā ar iepriekš noslēgto līgumu pašvaldību sadraudzības tīkla ietvaros un tradicionāli reizi gadā notiek tikšanās par kādu konkrētu tematu. Valkas novada pārstāvji šajos pasākumos ir piedalījušies jau vairakkārt: 2009.gadā – Zviedrijā, 2010.gadā – Vācijā, 2011.gadā – Slovākijā, 2012.gadā – Somijā. Pasākums tiek finansiāli atbalstīts no Eiropas Kopienas programmas „Town Twinning”, uzturēšanās izdevumus Polijā apmaksā konferences rīkotāji.

 

Komentāri 1

Valka