Uz pierobežu aicina Valkas un Valgas Lielais labdarības robežtirgus

9. un 10. maijā uz Latvijas un Igaunijas robežu aicina garšīgākais pavasara piedzīvojums – 13.Lielais labdarības robežtirgus! Tajā dalību apstiprinājuši jau vairāk nekā 70 tirgotāju – pieteikušies ir gan amatnieki, gan ēdienu, stādu un rūpniecības preču tirgotāji, kā arī mājražotāji!


9.maijā plkst. 10.00 notiks pērn aizsāktā tradīcija – konkurss gaļas ražotājiem jeb 2.Starptautiskais gaļas un desu festivāls. Aicinām piedalīties hobijkulinārus, mājražotājus un uzņēmējus, kas ražo gaļas izstrādājumus. Desu, gaļas izstrādājumu un žāvējumu kvalitāti vērtēs starptautiska žūrija. 10.30 uz koncertu aicinās amatieru kolektīvi, bet 14.00 Valgā, “Rimi” stāvvietā norisināsies Strītbola turnīrs. Pirmās dienas izskaņā, plkst.19.00 visi aicināti lustēties zaļumballē, ko uzsauks pasākuma organizatori! Ieeja – brīva!


10.maijā pirmo reizi tiks rīkots gaļas grilēšanas konkurss, kurā individuālie dalībnieki vai komandas varēs parādīt savas prasmes gaļas marinēšanā un cepšanā. Būs iespēja marinēt gaļu uz vietas, kā arī pārsteigt žūriju un robežtirgus apmeklētājus ar mājās marinētas gaļu. Konkursa dalībnieki tiks vērtēti, labākie – apbalvoti. 10.30 māmiņām koncertu sniegs Valkas bērni, savukārt plkst.12.00 māmiņas sveiks mazie valdzēnieši. 

Valka