Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmēji palīdz glābējiem

Piektdien Valkas stadionā visi interesenti atkal varēs vērot sacensības ugunsdzēšanas sportā. Šoreiz piedalīsies ne tikai Vidzemes ugunsdzēsēji, bet visu Latvijas novadu labākie sportisti. Sacensības sāksies pulksten 10.

Vidzemes reģiona brigādes Valkas daļas komandieris Andris Vējiņš ir pateicīgs Valkas uzņēmējiem par palīdzību pagājušās piektdienas sacensību sekmīgai norisei.

Tie ir SIA "Valkas būvnieks" (Pēteris Gudrinieks), kas sagatavoja un rekonstruēja torni atbilstoši noteikumiem, SIA "Vārpas I" (Valērijs Zalužinskis) un SIA "Oļupe" (Inga un Māris Boši), kas nodrošināja sacensību dalībnieku ēdināšanu.

Otrdien notika Vidzemes reģiona komandas treniņš. Uz to bija uzaicināti arī četri Valkas iecirkņa glābšanas speciālisti, kas sevi labi parādīja reģiona sacensībās. Vidzemes komandā iekļauti Ģirts Pelčers un Aivis Klaips. Līdzjutēju atbalsts noderēs gan komandai kopumā, gan abiem valcēniešiem.

Valka