Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzposīs Zāģezera apkārtni

Par projektu konkursā iegūto finansējumu paredzēta Zāģezera peldvietas labiekārtošana.

Būs jaunas ģērbtuves, atkritumu urnas, ierīkos apgaismojumu un no jauna izveidos avotiņa ūdens ņemšanas vietu.

"Pieteikumu Lauku partnerībai "Ziemeļgauja" iesniedza biedrība "Latvijas - Igaunijas institūts" sadarbībā ar Valkas novada domi. Labiekārtošanā līdz projekta beigu termiņam, tas ir, šā gada nogalei, plānots izlietot 13649 latus," informē Latvijas - Igaunijas institūta mācību centra vadītāja Zane Bulmeistare.

Jau pērn vasarā notika ideju konkurss par vārda došanu avotiņam. Iedzīvotāji piedāvāja savus variantus, un nu iecienīto ūdens ņemšanas vietu dēvējam par Zāģavotu. Tagad atliek vien uzpost arī tā izskatu, tādēļ jau drīzumā iedzīvotājus aicinās uz atpūtas vietas sakārtošanas talku.

Pēc projekta noslēguma objekts tiks uzturēts sadarbībā ar Valkas novada domes Teritorijas apsaimniekošanas nodaļu. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai atbalstu.

Valka