Uzsāk Valkas pilsētas starptautiskā studiju centra izveidi 5

Otrdien, muzicējot Ziemeļlatvijas kameransamblim, svinīgi atklāja būvdarbu uzsākšanu topošajā Valkas pilsētas starptautiskā studiju centra izveidē. Šogad naudas pietiks Tēraudskolas konservācijai un konstrukciju nostiprināšanai.

 

Valkas pilsētas dome ir saņēmusi finansējumu 100000 latu - valsts mērķdotāciju pašvaldību investīcijām infrastruktūras sakārtošanai un attīstībai projektam "Valkas pilsētas starptautiskā studiju centra izveide".

 

 

Šogad ir paredzēta mācību korpusa (Tēraudskolas ēkas) rekonstrukcijas 1. kārtas uzsākšana. Darbi tiek veikti saskaņā ar SIA "Sestais stils" izstrādāto tehnisko projektu. Būvdarbus veic SIA "Valkas Būvnieks" un tos vada Pēteris Gudrinieks. Atklāšanas dalībniekiem viņš izrādīja ēkas pašreizējo stāvokli.

 

Šogad būvfirma veiks ēkas jumta remontu, iekšējo sienu, grīdu demontāžu un jaunu nostiprinošo konstrukciju veidošanu ēkas saglabāšanas nodrošināšanai, kā arī ierīkos nožogojumu ap šo ēku.

 

 

Domes izpilddirektors Valdis Rogainis uzskata, ka atjaunojamajai ēkai nepieciešama videonovērošana. Lai varētu paveikt visus šogad iecerētos darbus, Valkas dome ieguldīs 91140 latu.

 

Rekonstrukcijas 1. kārtu paredzēts turpināt nākamgad. Ir iesniegts pieteikums Valsts Reģionālās attīstības aģentūrā, lai arī 2009. gadā varētu saņemt valsts mērķdotāciju un turpināt iesākto būvniecību.

Komentāri 5

ieva

A kas notika pēc svinīgās atklāšanas? Tusiņš bija? Topošie studenti piedalījās?

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 15:28

zane

Kādi studenti. Pieci studenti trīs rindās te mācisies.

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 23:50

ok

Bet ja godigi tikai pesemisti tikai var to teikt ka ta sir slikti ja godi tas ir visslabakais kas var buut ka mazaa pilseetaa var ieguut augstaako izgliitiiby tas ir cool ce[uri nost

pirms 12 gadiem, 2008.07.25 02:53

ieva

Pēdējais komentārs liecina, ka vispirms jānodrošina pamatizglītība:)))

pirms 12 gadiem, 2008.07.25 09:04

Valka