Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairāki Valkas novada uzņēmēji iesaistījušies kustībā “Par labu Latviju” 19

Marta beigās pēc LPP/LC līdera Aināra Šlesera un Tautas partijas priekšsēdētāja Andra Šķēles iniciatīvas 46 uzņēmēji izveidoja kustību "Par labu Latviju".

Kustības iniciatori pieņēma aicinājumu, kurā rakstīts, ka Latvija savu potenciālu vēl nav apjautusi. Tas guļ apsegts ar mākslīgi iepotētu neticību saviem spēkiem un uzpūstu paškritiku. "Tādēļ mēs, labas gribas un brīva prāta cilvēki, vienojāmies, lai aizstāvētu Latvijas nacionālās intereses.

Mēs nākam, lai darītu Latviju labāku garīgi, politiski, ekonomiski un cilvēciski," rakstīts aicinājumā. To parakstījuši tādi ietekmīgi uzņēmēji kā Gunārs Ķirsons, Guntis Belēvičs, Viesturs Koziols, Uldis Osis un citi. Zem aicinājuma ir arī vairāku novadu deputātu un pašvaldību vadītāju paraksti.

Plašāk  - šodienas, 20. aprīļa, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Komentāri 19

xxl

orandžo kārtējais biznesa projekts:(( Agrāk zaga un savējiem valsts pasūtījumus dalīja pa kluso ..tagad varēs atklāti.

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 10:12

Es esmu Ceplis un būšu...

Tas tikai nozīmē ,ka " oranžie" vēl ir dzīvi un snaigsta savas alkatīgās roķeles, jo vēl jau ir par maz sazagts. Morāles vērtības ir degradētas līdz 0. Lai dievs dod cilvēkiem un sevišķi pensionāriem sapratni par to kas notiek. Bet šiem uzņēmējiem gan iesaku pamosties un apskatīties apkārt - ar to jūs valsti neglābsiet! Šoreiz galvenais ir , vai mēs spēsim izvirzīt jaunus morāles kritērijus un tikai tad runāsim par ekonomiku. Ja nebūs morāles un ētikas nebūs arī normālas valsts attīstības. Jūs, cienījamie uzņēmēji, pašreiz lejat ūdeni uz korumpētas oligarhu valsts dzirnavām. Un , lai dievs dod, jums sapratni par to ,ko jūs darāt!

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 11:17

...

Cilveku atmina ir isa. Un pirms velesanam oranzo ieprieksejie "varondarbi" bus piemirsusies un atkal cilveki domas - nav jau par ko isti balsot, visi vini vienadi. Un atkal tos pasus tai saema ievelesim un atkal vaimanasim, ka mums nekas nav ta ka normali. Bet uznemejiem ar politikiem ir jabralojas,jo kurs tad pienems likumus, kas laus stradat?! Labak, lai vini ieklausas uznemejos neka kasa pakausi un izkasa dumibas no savas galvas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 12:24

prahtweeders

Raksta labākā daļa protams ir ''Pepi Rer'' bosa Šteina naivi nevainīgie apgalvojumi,ka ar politiku visai šai lietai nav nekāda sakara.Dīvaini,ka avīze nav publicējusi,kuri Valkas biznesa kapteiņi pēc pirmā Kraukļa svilpiena saskrēja zem oranžajiem karogiem.No kā viņi baidās?Tautai šeit tāpat viss vienalga un,ja labi izreklamēs,tā balsos kaut vai par mērkaķi ar noķēzītu astesgalu.Gribas vien cerēt,ka vēlēšanu dienā strādnieki nebūs spiesti balsot par savu kungu izvēli.

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 16:04

viedoklis

Malacis Šteins. Un Ceplim iesaku apskatīties apkārt, kur ar jūsu jaunlaicēnu morāli un ētiku esam tikuši. Vai pārtiec no pseidomorāles vai ēst arī gribi? Un ja gribi, kā to nopelni? Pateikt, ka par ekonomiku nav jādomā,var tikai tāds cilvēks,kas nolaidies no Marsa.

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 16:45

Ceplis -viedoklim

Nekad neesmu pārstāvējis jaunlaicēnu viedokli, jo viens Repše vien jau ko nozīmē. Drīzāk esmu no tiem , kas īsti nezin par ko šajā valstī balsot. Bet ir skaidri redzams , ka indivīds ar apzīmējumu "viedoklis" tiešām ir no Marsa, jo normāli darboties var ekonomika , kas balstīta uz morāles un ētikas principiem.Bet to jau " viedokļiem" un citiem viņam līdzīgajiem nekad vairs nesaprast, jo viņu smadzenes ir pilnībā degradējušās. " Viedokli"! Es arī esmu uzņēmējs , tikai atšķirībā no citiem "kampējiem" es savu maizi nopelnu godīgā darbā, nevis veidojot shēmas lai izzagtu un izmānītu no valsts nodokļu maksātāju naudu.Bet jau pēc tava stila ir pilnīgi skaidrs , ka tev to nesaprast!

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 17:07

ceplim

Man saprast gan un ja tev trūkst argumentu,nesāc lamāties. Es nerunāju par patiesu morāli un patiesiem ētikas principiem, es runāju par tiem pseido ko pašreizējā politikā mums borē Elertes , Āboltiņas u.tt. Ar to es gribu pateikt, ka nav tā, ka viena politiķu puse ir melna un bez morāles un otra tā baltā, pūkainā, kas pārtiek tikai no ētikas. Visi vienādi- tumši balti. Tas, ka kāds skaļi bļauj-turiet zagli- nenozīmē, ka viņš pats ir godīgs. Visi ir tikai cilvēki. Tikai vieni tiek pārslavēti, otri pārspīlēti nopelti. Ir viegli teikt , ka izzog,veido shēmas un tā tālāk. Tas ir visvieglākais, jo mūsdienās nekas nav jāpierāda, katrs var pasludināt spriedumu. Lūk, tas riebjas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 19:57

Ceplis-viedoklim

Nu lūk, izrādās, ka , ja labi padomā , tad mēs nemaz tik tālu pretstatā savās domās neesam. Tikai kādam tā putra , ko ievārīja "oranžie" būs jāstreb. un projekts " Par labu Latviju" ir kārtējais tautas apmuļķošanas plāns, ko tagad mēģina izdarīt ar uzņēmēju un citu " oranžiem" pietuvināto rokām, vai pareizāk sakot mutēm.Tāpat kā bija pozitīvisma kampaņas, tā tagad rullēs uz nākošo saeimu ar šo saukli -" Par labu Latviju". Bet tieši tādi paši ir " Vienotība" ar savu "Kiš miš ar rozīnēm ", kas pēc vēlēšanām šķelsies , lamāsies un vainos cits citu par duņčiem mugurā. KO darīt ? Aizbraukt ? Ir apriebies ,ka politiķi ņirgājās par savu tautu , noved valsti līdz morālam un ekonomiskam kraham un pēc tam liek tautai par to samaksāt. Katram uzņēmējam ir ļoti nopietni šodien jāpadomā kāds šodien ir viņa uzdevums , vai balstīt vecos stagnātus , vai arī tomēr domāt par saviem strādniekiem un , protams , savu - godīgu biznesu. Atkārtoju vēlreiz - godīgu , jo bez morāles un ētikas mēs būsim purvā un šeit paliks tikai pensionāri bez pensijām , kas varēs , kā jau vienmēr, sabalsot savus pāridarītājus un visi šeit būs laimīgi... Lūk par to arī runāju!

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 22:32

uznemejdarbibas vide ir loti politizeeta, tapec par etiku un morali var aizmirts uz ilgiem laikiem, kamer nenomainisies vairakas paaudzes ar citu valstij labumu nesosu domasanu... patreiz cilvecini uz "ertajiem kresliem" tiecas, lai tikai apmierinaatu savas biznesa vajadziibas... "par labu Latviju", "pilsoniskaas savienibas" un citas "jaunizceptaas savienibas" ir tikai vidusmera latviesha acu maalesanai...

pirms 9 gadiem, 2010.04.20 22:45

ceplim-viedoklis

Un kā tad tam uzņēmējam domāt par saviem strādniekiem, ja likumdošana ir tāda, ka ūdens pašam smeļas mutē? Viņam jābūt nežēlīgam ekspluatatoram, lai noturētos uz ūdens un tos nabaga grašus samaksātu izsūktajam strādniekam. Tāpēc es atbalstu tos uzņēmējus, kas mēģina tikt tuvāk runāšanai augstākā līmenī. Kas tur sanāks, cits jautājums. Bet sēdēt un visus lamāt arī nav risinājums. Ja ir BŪT vai NEBŪT - ar ētiku un morāli nebūs līdzēts. Šiem vārdiem pirmkārt, jādarbojas visaugstākajā līmenī, bet ja tā rīkojas tikai šeit, uz vietas- tad varēsi ar savu morāli iet uz bezdarbniekiem! Vai tā nav?

pirms 9 gadiem, 2010.04.21 08:46

liga

čau, Edmund! Varbūt no attāluma lietas var skaidrāk redzēt? Patīkami, ka pieteicies.

pirms 9 gadiem, 2010.04.21 09:33

F8

Ir interesanti vērot kā uzņēmēji iesaistās tādu partiju atbalstā , kas vēlēšanās iegūs ~2 % vēlētāju atbalstu.interesanti , tiešām.

pirms 9 gadiem, 2010.04.21 13:47

pro

Ir nu gan izdomāti patriotiskie saukļi " Par prezidentālu latviju", "Par labu latviju". Vēlētājiem atkal iedod jaunas sejas un nevainīgus Tautas partijas ielikteņus. Tautas partijas projekts, lai sadabūtu kādus procentus "saimē". Ja Šteins neatbalstīs, tad jau laikam koģenerācija nespīd..

pirms 9 gadiem, 2010.04.21 17:18

viedoklis

To pro,to F8 - (vai 2 vienā): pirmkārt, ko kurš "dabūs" vēlēšanās, vēl nav zināms. Cenšas visas partijas, ne tikai viena.Ir priekšlaicīgi uzdot vēlamo par esošo.
Otrkārt:Savu satraukumu par konkurentiem vēlams paust saturīgākā un inteliģentākā formā, ar argumentiem. Citādi vairāk par skaudību nekas nesanāk.
Bet ja citādi nevar un prāts nevelk- nu ko lai dara-tā turpināt. Vismaz paliks vieglāk...
Piezīme: Labi, ka tādiem kā Šteins vēl kaut kas interesē un viņš cer iespaidot valstī notiekošo. Pārāk daudz ir to, kas tikai īgņojas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.22 08:37

F8 -viedoklim

:) nu tie 2% tāda sāpīga tēma jums. Nu lai izdodas kautvai tos savākt :)

pirms 9 gadiem, 2010.04.23 16:50

F8 atbilde to F8 24.04.2010. 11:50:52

man jau nav par ko krenķēties , tas jau jums. sestdienas panorāmā rādīja , ka par TP balsotu 1,9% iedz., nu es jau teiktu , ka neesmu īpaši kļūdījies.:)

pirms 9 gadiem, 2010.04.24 21:39

to F8

Ne to kanālu skaties, es skatos to, kur rādīja 3,3 %. Iesākumam pietiks. Vēlreiz saku, par mums nekreņķējies, mums viss būs kārtībā!

pirms 9 gadiem, 2010.04.29 14:52

Valka