Valcēnieši gadu mijai gatavi 3

Vakar Lugažu laukumā Valkā notika svinīga Ziemassvētku egles iedegšana ar veselu virkni pasākumu - dziedāšanu, dejošanu, pantomīmu un pat ar Strenču mūzikas skolas pūtēju orķestra piedalīšanos.

Saieta dalībniekus uzrunāja pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa. Pirms tam precīzi norunātajā laikā domes izpilddirektors Valdis Rogainis noorganizēja egles iedegšanu. Vēl egles iedegšanas svētkos piedalījās Valkas rajona bērnu un jauniešu interešu centra teātra pulciņš, vokālais ansamblis "Brīnumiņš", ģimnāzijas jauniešu teātris un kultūras nama bērnu popgrupa "Cīrulēni". Uz pasākumu, neraugoties uz visnotaļ auksto un drēgno laiku, ieradās daudzi desmiti bērnu ar vecākiem un vecvecākiem. Uz kārā zoba tika liktas piparkūkas un kultūras nama darbinieku sagatavotie karstie dzērieni gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Komentāri 3

mm

Kā jums patika,ka mazie bērni dziedatāji bija nolikti stāvet un dziedāt aiz lielajiem bērniem???

pirms 12 gadiem, 2007.12.02 19:55

lasitaja

...un Rogainis jau nu bija tas ,kam jāiededz eglīte? Pensionāru tantas ar piparkūkām cienāja tikai savas tantas,kaut gan blakām stāvēja bērni.Bet dzidātājiem un dejotājiem paldies!!!Bija jauki!!!Un Mārītei un Aijai paldies!!! :))

pirms 12 gadiem, 2007.12.03 09:49

erna

Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara, bet es arī tur biju un tiešām "rūķi" vislaik gāja man smaidoši garām ar visām savām piparkūkām. Laikam man vajadzēja jau skriet pretī ar izstieptu roku. Un Rogainis nebija savua uzdevuma augstumos un un tā glupi sanāca, bet cerams, ka bērni to nepamanīja un viņiem patika.

pirms 12 gadiem, 2007.12.03 15:14

Valka