Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Aicina nemest sniegu 3

Valkas novada domes Pašvaldības policija aicina privātmāju īpašniekus ievērot noteikto kārtību un nemest sniegu atpakaļ uz notīrīta ceļa vai ielas.

Savukārt, lai netraucētu ceļu tīrīšanu, automašīnu īpašniekiem nevajadzētu atstāt savus transportlīdzekļus uz pilsētas galvenajām ielām un ceļiem.

 

Valkas pilsētas pašvaldības policijas inspektore Diāna Jūga informē, ka ir jau nosūtīti trīs brīdinājumi privātmāju īpašniekiem, par kuriem saņemta informācija, ka viņi uz ielas met atpakaļ sniegu.

Komentāri 3

analītiķis

Pilsētas komunālās saimniecības darbiniekiem vajadzētu beidzot sākt saprast, ka viņiem ir jārūpējas par iedzīvotājiem, lai tie varētu bezrūpīgi strādāt un pelnīt naudu tās uzturēšanai. Pie mums vēl joprojām ir savādāk. Izskatās, ka cilvēciņš, kas norīkots uz attiecīgās tehnikas, lai tīrītu sniegu no braucamās daļas, to uztver pamatā kā vizināšanos ar traktoru pa pilsētu ar nolaistu lāpstu. (Skrobe vienīgi par to, ka agri jāceļas, kaut gan tas Valkā pēdējā laikā arī nav novērots)Cilvēki, kuri, domājot par to, lai nākamajā dienā varētu veiksmīgi izbraukt no savas mājas pagalma, jau iepriekšējā vakarā notīra sniegu no iebrauktuves. Galu galā greidera lāpstas novietojuma slīpumu var regulēt, un lai neviens man nemēģina iestāstīt, ka to ir grūti izdarīt. Viss atduras pret darbinieku attieksmi pret veicamajiem pienākumiem. Arī Valkā ir pierādījies, ka darot pēc labākās sirdsapziņas, darbs tiek izdarīts perfekti. Tā kā uz priekšu izpilddirektor, nodaļas vadītāj u.t.t.!

pirms 9 gadiem, 2010.01.19 09:02

Jana

Patīkami ir iet pa iztīrītu ielu, bet šis sniegs tiek sašķūrēts lielos apjomos ielu malās, arī privātmāju grāvjos un veidojas uzkrājumi, kas pavasarī rada aizdambējumus un esam spiesti brist pa ūdeņiem un apledojušām ietvēm kā, piemēram, Rīgas ielā.

pirms 9 gadiem, 2010.01.19 10:14

tad neskurejat sniegu manu vartu prieksaa!!!!!!! kur es varu izsuutit briidinajumu par pieskuureetu vartuprieksu????????????????? tad braucat ar kravasmasiinu un sniegu kaa rudens lapu izvacat no vartuprieksas, ietveem utt.

pirms 9 gadiem, 2010.01.20 00:31

Valka