Valkā aicina uz multfilmu rītu

Rīt, 13. decembrī, pulksten 11.00 bērnu rotaļu un attīstības centrs "Mana kabatiņa" Valkā aicina uz multfilmu rītu bērniem. Viņi varēs noskatīties latviešu kinostudijas "Dauka" izveidoto multfilmu "Nosaukums".

 

Centrs atrodas Rūjienas ielā 3, 311. kabinetā.

 

Savukārt otrdien pulksten 11.00 plānota zīdaiņu vingrošana pēc Bobata metodes.

 

"Bezmaksas nodarbību pasniegs sporta pedagoģe diplomēta fizioterapeite Sandra Daņilova ar trīs mēnešus veco dēlu Borisu. Līdzi jāņem autiņš," informē centra vadītāja Ilze Leicāne.

 

 

Ceturtdien pulksten 17.30 centrā gaida sievietes uz ārstniecisko vingrošanu. Nodarbību vadīs Daina Skroude. Līdzi jāņem vingrošanas paklājs vai sedziņa.

 

 

Piektdien, 19. decembrī, pulksten 16.00 būs diskotēka bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

 

Sestdien, 20.decembī, pulksten 11.00 notiks kārtējais multfilmu rīts bērniem, bet svētdien, 21.decembī, pulksten 21.00 - Ziemassvētku pasākums "Dāvā svētkus bērniem". 22. decembrī pulksten 13.00 - pasaku un teiku pēcpusdiena.

 

"Lai uzzinātu par notiekošajiem gan maksas, gan bezmaksas pasākumiem, prezentācijām, lekcijām, kursiem, centrā var atstāt savas koordinātes vai arī atsūtīt elektroniski uz e-pastu savu vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi," aicina I. Leicāne.

Valka