Valkā apbalvo skaistāk izgaismoto ēku saimniekus

Šodien plkst.17 J.Cimzes Valkas mūzikas skolā Valkas dāmu kluba dalībnieces apbalvos skaistāk izgaismoto ēku saimniekus, aģentūrai LETA pastāstīja Valkas pašvaldības preses sekretāre Inguna Medne.

Privāto māju grupā balvas saņems Albergu ģimene par namu Burtnieku ielā 13, Videmaņu ģimene par namu Ceriņu ielā 9 un Tuvikenu ģimene par namu Muzeju ielā 3. Ievērību izpelnījās arī Dreimaņu ģimenes māja Varoņu ielā, Gromuļu ģimenes māja Ērģemes ielā, Kuncēviču ģimenes māja Rīgas ielā, Kolaču ģimenes māja Oškalna ielā, Albergu un Ozolu ģimenes mājas Līvu ielā, Briču ģimene Smilšu ielā un Pedraudžu ģimenes māja Tālavas ielā.

Par sava uzņēmuma vai iestādes izgaismošanu tiks apbalvota degvielas uzpildes stacija "Virši", Ceļu satiksmes drošības direkcijas Valkas nodaļa un Valkas ģimnāzija. Medne piebilda, ka izgaismošanā pacentušās bija arī Valkas pamatskola, pirmsskolas izglītības iestāde "Pasaciņa", Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komitejas Ģimenes atbalsta centrs un Valkas rajona Bērnu un jauniešu interešu centrs, kuru logi bija izrotāti ar dažādām figūrām.

Visgaišāk izgaismotās ēkas šogad bija Valkas rajona padome, Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skola, Valkas kultūras nams, SIA "K" veikals un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Valkas nodaļa.

Savukārt gaišāko un gaumīgāko logu un balkonu īpašnieki ir Ozolu ģimene Rūjienas ielā 8, Pulles ģimene Tālavas ielā 5, Buko ģimene Raiņa ielā 18 un Šestakovu ģimene Rūjienas ielā 50, sacīja Medne.

Konkurss par gaišāko namu pilsētā ik gadu notiek no adventes līdz pareizticīgo Ziemassvētkiem. Vērtēšana notiek trīs grupās: atsevišķi vērtē privātmājas, daudzdzīvokļu māju logus un balkonus, kā arī iestāžu, organizāciju un uzņēmumu ēkas.

Vērtēšanas galvenie kritēriji - netradicionalitāte un gaumīgums.

 

Valka