Valkā atklās bērnu rotaļu centru 3

Tas nu ir noticis! Vecākiem, kuriem būs nepieciešamas dažas brīvas stundas, vairs nebūs jālauza galva, pie kuriem paziņām vai tuviniekiem bērnus atstāt. Valkā ir izveidots bērnu rotaļu un attīstības centrs "Mana kabatiņa", kurā arī māmiņas kopā ar bērniem varēs patīkami pavadīt laiku.

 

Centra svinīga atklāšana notiks svētdien, 30. novembrī, pulksten 12.00 Rūjienas ielā 3, bijušās poliklīnikas 3. stāvā, 311. kabinetā.

 

Bērnu rotaļu un attīstības centra koordinatore, uzņēmēja Ilze Leicāne uz atklāšanas svinībām iepazīt centra telpas aicina jaunās māmiņas, vecmāmiņas, viņu auklējumus un visus interesentus. Atklāšanas pasākumā paredzēta pirmās Adventes svecītes iedegšana, rotaļas un svētku tortes nobaudīšana.

 

 

Ir vēl viens iepriecinošs fakts. Bērnu un rotaļu attīstības centrs tapis vietējo uzņēmēju sadarbības rezultātā. "Lielākie sponsori bija SIA "Arka Pluss", SIA "Valkas būvnieks", SIA "Vārpas - 1" un vairāki citi. Uzņēmēji piegādāja materiālus telpu iekārtošanai, mēbeles un atvēlēja darbiniekus remontdarbiem.

 

 

Kopumā centra tapšanā ir piedalījušies apmēram 20 uzņēmēju. Es pati projekta ietvaros ieguvu mikrokredītu no Latvijas Lauku sieviešu uzņēmējdarbības atbalsta fonda," stāsta I. Leicāne. Ideju par šādu iestādi atbalstīja arī Valkas dome, sameklējot un piedāvājot telpas.

 

Viņa piebilst, ka pati šo darbu uzņēmusies ar domu turpināt un paplašināt sadarbību ar uzņēmējiem, jo jau panāktais apliecina, ka kopdarbībā pilsētā var izdarīt daudz labu lietu. "Nākotnē, iespējams, centrā izveidosim kādu nevalstisko organizāciju, kuras mērķis būs labdarība un atbalsta sniegšana sievietēm.

 

 

Pašlaik plānojam darbu centrā organizēt tā, lai veicinātu bērnu attīstību. Te māmiņām būs iespēja brīvo laiku pavadīt kopā ar mazuļiem, izmantojot rotaļlietas un citus materiālus, kas veicina bērna attīstību. Arī pašām māmiņām tā būs laba iespēja satikties un apmainīties bērnu audzināšanas pieredzē," stāsta I. Leicāne.

 

 

Iecere ir izveidot arī bērnu drēbju apmaiņas punktu, vēl paredzētas vingrošanas nodarbības grupās bērniem līdz gada vecumam un vecākiem par gadu. Māmiņām centra vadītāji piedāvās arī aerobikas un jogas nodarbības, kā arī vingrošanu grūtniecēm.

 

 

"Atklāšanas pasākumā būs visu minēto nodarbību pasniedzēji, kuri par savu piedāvājumu pastāstīs sīkāk," saka I. Leicāne.

 

Viņa cer arī uz vecāku un citu interesentu palīdzību. Centra darbinieki būs priecīgi par katru bērniem domātu dāvaniņu.

Komentāri 3

?

Vai pēc atklāšanas centra apmeklējums būs bezmaksas?

pirms 12 gadiem, 2008.11.28 18:35

protams ka nebus maksas centrs pa nieka daziem latiem vares bernu atstat uz paris stundam

pirms 12 gadiem, 2008.11.28 19:29

Valka