Valkā atklāts elektrības padeves iekārtas bojājums

Pateicoties zvanam uz Valkas pilsētas domes "karsto telefonu", laikus atklāts ļaunprātīgs bojājums elektrības padeves iekārtā Merķeļa ielas apgaismojuma stabos.

 

Valkas pilsētas domes izpilddirektors Valdis Rogainis informē, ka, reaģējot uz iedzīvotāju jautājumu, kāpēc Merķeļa ielā diennakts tumšajā laikā nav apgaismojuma, atbildīgie speciālisti veica pārbaudi.

 

 

Atklājās, ka vairāki šīs ielas apgaismojuma stabu ir ļaunprātīgi sabojāti, kā rezultātā ir sabojāta arī elektrības padeves iekārta. Apsekojot arī citus apgaismojuma stabus, ļaunprātīgu bojājumu konstatēja arī Ausekļa ielas 4. mājas pagalmā.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka šomēnes pilsētas domē sāka darboties "karstais telefons". Zvanot uz tālruni 64722203, iedzīvotāji aicināti informēt par līdzīgiem gadījumiem vai citām aktualitātēm.

 

 

Gadījumā, ja valcēnieši redz aizdomīgus cilvēkus veicam kādas neatļautas darbības, var zvanīt arī uz domes Pašvaldības policiju pa tālruni 64725950 vai 26370198.

 

Visus zvanus uz "karsto telefonu" piereģistrē. Tas nozīmē, ka pēc problēmas izklāsta, zvanītājam ir jānosauc arī savs uzvārds. Dome "karsto telefonu" izveidoja ar mērķi operatīvāk reaģēt uz notiekošo pilsētā, noskaidrot problēmu iemeslus un meklēt risinājumus.

Valka