Valkā atvērta vēl viena pārtikas tirgotava 13

Otrdien no paša rīta mierīgā gaisotnē bez pircēju drūzmēšanās bijušā kinoteātra telpās durvis vēra zemo cenu veikals "Cento". Te darbu atraduši desmit valcēnieši.

 

"No ierastajiem veikaliem cenšamies atšķirties ar preces sortimentu, kā arī elastīgu cenu piedāvājumu," stāsta veikala vadītāja Jana Maļceva.

 

Pērk lētās akcijas precesVeikala vadītāja novērojusi, ka pirmajā tirgotavas darbības dienā pircēji visvairāk iegādājās akcijas preces - pienu, dūmdesu un makaronus. Varējis arī manīt, ka skolēni gatavojas jaunajam mācību gadam, jo daudzi pirka burtnīcas un klades.

 

"Ziemeļlatvijas" aptaujātie pircēji atzina, ka veikals ir plašs un gaišs, un arī preces ir glīti saliktas plauktos. Daudzus pārsteidzis tas, ka, piemēram, cukuru, šķeltos zirņus un putraimus var iesvērt pats pircējs.

 

"Glīts un patīkams veikals, kas atrodas tuvu mājām. Noteikti nākšu iepirkties arī turpmāk," domā valcēniete Sandra.

 

Pašlaik Latvijā darbojās 28 "Cento" veikali dažādos valsts reģionos. Vairāki veikali ir atvērti arī kaimiņpilsētā Valmierā.

 

Tirgotāji nebaidās no konkurences Pavisam netālu no jaunatvērtā veikala atrodas veikals "Oļupe". Tā īpašniece Inga Boša "Ziemeļlatvijai" atzina, ka viņai nav un nekad nav bijušas bailes no konkurences un nav arī tagad.

 

Arī veikala "Maxima" Valkā vadītāja Aļona Andrejeva atzina, ka nebīstas no konkurences. "Lai cilvēki strādā, un arī pircēji varēs tur atrast to, kas, iespējams, nav nopērkams mūsu veikalā," uzskata A. Andrejeva.

 

Savukārt SIA "Servilat" valdes priekšsēdētāja Inese Semjonova atzīst, ka "labi tas nav". Valkā uz tik salīdzinoši maz iedzīvotājiem pārtikas tirgotavu ir par daudz. Vietējam gaļas pārstrādes uzņēmumam piederošais veikaliņš arī atrodas pavisam netālu no "Cento".

 

"Jaunais veikals būs labs pensionāriem. Viņiem ir daudz laika staigāt pa veikaliem, meklēt vislētāko un pašiem iesvērt vajadzīgo preci," spriež I. Semjonova.

 

Arī portāla www.ziemellatvija.lv apmeklētāji izveidojuši forumu "Kāpēc Cento?", kurā diskutē gan šī veikala piekritēji, gan arī noliedzēji. Piekritēji uzskata, ka Valkā vismaz vēl vienu ēku un stāvlaukumu sakārtoja, savukārt noliedzēji - valcēnieši bija pelnījuši kaut ko labāku.

Komentāri 13

es par cento :))

Bilde kolosāla :D
ar tekstu: "bij slinkums kāpt lejā no redakcijas un uzņemt skaistu bildi"

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 09:14

:)

Kapec tev skiet, ka pieejot klat tai utubodei izskatitos labak?

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 09:21

:))))redzēju

Nekā nebija!Par godu cento uz jumta bij uzkapuši!

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 09:23

agnessa

"Servilat" jau gan vajadzētu pakaunēties kaut ko teikt. Paskatieties, kāda produkcija ir Rēzeknei, kāda Jums. To labi var salīdzināt veikalā Walk. Un iet runa tieši par izskatu, svaigumu. Par Cento. Nožēlojami ir tas, ka veikala priekšpusi patiešām neizdevās smuki sakopt. Kaut vai vienlaidus asfalta klājumu uzliet. Citādi tāds bēdīgs, nolāpīts skats paverās. Varbūt, atkal, vajadzētu pamācīties no igauņiem, paskatīties, kāda ir Selver un Rimi apkārtne. Nu jā, mēs taču esam nabadziņi un visu taisam tikai priekš tuvākās nākotnes, jo tālāk jau nekas nav paredzams...

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 09:49

pircējs

Top un Maxima tomēr man šķiet labāki veikali.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 10:49

Protams

Piekrītu, ka TOP un Maxima Valkā tie labākie, īpaši laba ir Maxima. Cenas Cento atklāšanas dienā šajos divos bija pat zemākas. Man principā nepatīk šādi noliktavu tipa veikali, es tajos nejūtos mājīgi. Neredzu ilgu nākotni šim Cento, pat Valmierā tas ilgi nepastāvēja, kur nu vēl Valkā.
Arī Elvī (bijušajā, jo nepatīk jaunais nosaukums) tie 3 gaļas tirgotāji blakus ilgi nespēs pastāvēt, kādam būs jāatkāpjas. Servilat produkcija patiesi reti izskatās svaiga, kaut arī ir visai laba garšas ziņā, vienīgi svaigā gaļa mēdz būt dažāda, dažreiz izskatās nesmuki un garšo pēc zālēm, bet esmu jau iemācījusies atpazīt.
Piekrītu, ka blakus Rēzeknei gaļa ir smuka, bet nopirku desinas, kuru garša man nepatika. Vispār jauki, ja ir konkurence, bet Valka pārāk maza un daudzi iepērkas Igaunijā.
No veikaliņiem pašiem atkarīgs, kā sokas tirgošanās. Mēdzu apmeklēt Oļupi, bet gaļas izstrādājumus no stenda pa labi nepērku, jo vairākus gadus atpakaļ nopirku mazas, ceptas kotletītes ar šausmīgu garšu. Tur ir gardas kūkas, bet kaut kur aiz letes, nevar saredzēt un tas ir tā nepatīkami. Tāpēc tāds Maxima tomēr labāks un tur, kā izskatās, laba vadītāja, viss notiek. TOP arī Valkā ir normāls. Eju uz šiem diviem.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 11:19

iveta

PROTAMS-------nezinu par kādu ilgu Cento nepastavēsanu Valmierā tu runā.Valmierā ir divi Cento veikali.Varbūt tev Valmiera asociējas tikai ar Viesturlaukumu?Tur jā-tas veikals aizvērās .

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 12:01

iesaku raudzīties pozitīvi

Nezinu gan, kāpēc jāsalīdzina viens veikals ar citu. Valka ir tik liela, ka visus veikaliņus var izskriet un nopirkt katrā to, kas tajā vietā labāks!!
piemēram vakar tā arī darīju- Topā nopirku sveramo krējums un sieru, Oļupē kolosālos pīrādziņus, Maximā aizskrēju pēc akcijas mazgajamā līdzekļa, bet Cento paņēmu lēto pieniņu un maizīti, nopirku Servilat veikalā vienu žāvētu desu, kas man dikti garšo!!
Pati laimīga, vēders vakarā pilns un esmu ieekonomejusi naudiņu :)

Tiešām nesaprotu kapēc daži te nodarbojas ar pareģošanu kurš cik ilgi pastāvēs. Es priecājos par katru jaunu iespēju izvēlēties.

Un par Cento priekšu, varēja jau gan vēl asfaltēt vai bruģi likt, bet gan jau finanšu pietrūka... zinu, ka tas padārgs prieks, jo ja tā nebūtu, tad pilsētā visas ietves un ceļi būtu skaisti nobruģēti!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 14:19

****

Ja tiem kritizētājiem kaut kas nepatīk,lai skrien uz dārgām bodēm,bet ,kam patīk iepirksies CENTO un kāda kuram darīšana.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 14:38

vellss

par tā ieeju ir tik smieklīgi. kaut kādu mistiku barjeru uzlika. ok barjera ir vajadziiga drossiibai, bet to jau nevajadzeeja likt ietvei p avidu, bet tuvaak brauktuvei. tagad sanaak, ka pa ietvi nemaz ir ratinnus nevar izstumt.
bet labi vismaz eekaa kaut kas darbosies, nepaarveertiisies par graustu.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 15:05

Zane

Nav nekas no veikala,kā preču noliktavā.Jauki ka kādam ir darbs,bet iepirkties es nevēlos.Dārzeņi pašā šākumā nosit apetīti,veci-savītuši un vēl dārgi.

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 17:25

cents

ir cilveki cukas kam patik rakties loznat pa maximu kautko atrast tad kasities pie letes kapec ta jau leta desa nav vel letaka ,bet ir kam patik zolidie ieiet veikala un nopirkt bez piepules kas vajadzigs .jus gan cilveki esat intresanti kad 20 gadus atpakal nevareja neko nopirkt tad blavat neko nevar nopirkt ,bet kad var tad blaujat cik viss slikti un stulbi beidzot vienu vietu sakarto un atkal kadam skauz un riebjas tad kam riebjas braucat un dzivojat mierkalna tur auto veikals brauka musu pasu valkas vienreiz nedela nekadu problemu,ne rindas ne cilveku. iesaku domat un tad rakstit nevis uzrakstit aiz dusmam tapec ka bij rinda jastav vai nebij kur parakaties. un cienijamajam fotografam ieteiktu ja nesat profesionalis tad varejat vismaz interneta atrast un ielikt tiesam kauns par bildi...........

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 22:09

Jānis P.

tas Centam,ko "kviec" veikals jau nav nekāds atpūtas parks,bet tam jābūt sakārtotam šodienas prasībām.20 gadus atpakaļ mums nebija šādu prasību,tagad ir un kritika vajadzīga,lai saprastu ,kur var labāk.Mēs nedzīvojam vakardienai,bet gan šodienai.Ja cilvēki iepērkās Maximā.tas nav peļams.Iepirksies arī tavā Cento.Uzpriekšu!Tikai paskaties tiešām,lai vitrīnā nav izkusis saldējums un savītuši gurķi,tad jau kritiku varēsi pārdzīvot.Intresanti zināt vai tad uz Mierkalnu, tiek vestas tieši šādas preces?

pirms 11 gadiem, 2009.08.21 07:56

Valka