Valkā bedres ielās nomaina pilnīgi jauns asfalts 6

Valkā sākušies vērienīgi ielu asfaltēšanas darbi. Ceļu remontētāji jau ir uzlikuši jaunu asfalta segumu Rūjienas ielā posmā pie pilsētas poliklīnikas un estrādes un tagad segumu maina Tālavas ielas posmā aiz dzelzceļa sliedēm līdz pagriezienam uz Lauktehniku.

 

Šie ceļa posmi bija visbedrainākie. Nesen Tālavas ielā iepretim Valkas pagasta padomei avārijā cieta kāda vieglā automašīna. Tagad daļa ceļu būvnieku sākuši asfaltēt arī Blaumaņa ielu, sākot no gaisa tilta. Arī tās segums ir ļoti bojāts. Kā stāsta autovadītāji, līdz šim pa ielu varējuši braukt tikai ieslēdzot otro ātrumu un arī tad bieži nācies bremzēt pirms bedrēm.

 

 

"Beidzot konkurss ir noritējis un darbi uzsākti. Asfaltu klāj Igaunijas firma "Rapla teed". Minētajos posmos vecais segums bija visvairāk nolietojies. Konstatējām, ka vairs nav izdevīgi nodarboties ar robu lāpīšanu asfaltā, jo tas bija viss izdrupis. Darbs būtu veltīgs un radītu tikai nevajadzīgus izdevumus," stāsta V. Rogainis.

 

Viņš atzīst, ka vajadzība pēc ielu remontiem pilsētā ir daudz lielāka, arī pašvaldībai iedomātais mērķis ceļu sakārtošanā ir lielāks, bet pašlaik nākas rēķināties ar tiem līdzekļiem, kādi ir lēmējvaras rīcībā. "Uzsākto kopējo darbu izmaksas ir 54000 latu.

 

 

Lielāku summu pašlaik nevaram atļauties izdot ielu remontiem. Tajā pašā laikā esam sākuši jau domāt par šiem darbiem nākotnē. Nekādā ziņā neapstāsimies, bet ielu sakārtošanu turpināsim," apliecina V. Rogainis.

 

Domes izpilddirektors piebilst, ka nav aizmirsta arī bedru aizbēršana uz ielām. "Vienlaikus veicam arī šos darbus, lai autovadītājiem būtu iespējami labāki braukšanas apstākļi. Turklāt posmos, kur veicam asfalta seguma maiņu, dažās vietās esam atklājuši arī nolietojušās komunikācijas. Arī tās sakārtojam, lai nevajadzētu pēc kāda laika uzlauzt jauno asfaltu un remontēt caurules.

 

 

Tas gan iekavē darbus un rada papildu izdevumus, bet būs gandarījums, ka vēl vien pienākums izdarīts," saka V. Rogainis.

 

Igauņu ceļu remontētāji Tālavas ielā "Ziemeļlatvijai" apliecināja, ka labprāt strādā Latvijā un darbus kvalitatīvi veikšot termiņos.

Komentāri 6

lasitaja

Nevis ielu remonts,bet maza ielas pleķiša remonts 30m lielumā

pirms 12 gadiem, 2008.07.13 10:04

dīvaine

ielās palikušas bedres, bet pie privātmājām parādījušies asfaltēti iebraucamie ceļi...

pirms 12 gadiem, 2008.07.13 12:33

Sintija

Njaa, tas ielas jau nu Valka ir vnk "superigas"!

pirms 12 gadiem, 2008.07.14 10:37

pilsētnieks

Vajadzētu arī Domei līdzi paskatīt tiem darbiem, bet nevis ar lielu pompu pieņemt kā pie stadiona.Tur savienojamu vietā ātri vien būs bedres-tagad jau tāds sitiens iebraucot no Smiltenes puses.Nespeciālistam skaidri redzams ka tāda naudas izšķērdēšana jūtama ,lai tikai būtu kaut kads darīts.var taču arī nepieņemt darbus un lai pārtaisa kā pieklājas.

pirms 12 gadiem, 2008.07.14 16:06

Liiga

beidzot kaut ko dara, bet komentētājiem atkal slikti... kā lai latvietim pa prātam izdara???

pirms 12 gadiem, 2008.07.19 12:23

Valka